1930 Kleineisel Miklós: Jegenyék a szélben. Vintage fotó, jelzett, üve... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/311/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Foto~300019/1930-Kleineisel-Miklos-Jegenyek-a-szelben-Vintage-foto-jelzett-uvegezett-keretben-30x41-cm~II1695164
1695164
12778
311
Photo
Kikiáltási ár:
2 600 Ft 7,03 EUR , 7,65 USD
Leírás: 1930 Kleineisel Miklós: Jegenyék a szélben. Vintage fotó, jelzett, üvegezett keretben. 30x41 cm
: vörös_iván