Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 144

15000.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Máté Lajos: Fiume, Abbazia és Cirkvenica és a horvát partvidék. (Kroatischer Küstenland.) Bp.,1894, Budapesti Látogatók Lapja, (Országgyülési Értesítő Kő- és Könyvnyomdája Rt.), 243+1 p.+13 sztl. lev. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, aranyozott lapélekkel.
15001.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
11
15002.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15003.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
15004.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15005.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15006.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Pomáz. Természeti kincseink, történelmünk, kulturális örökségünk. Szerk.: Laszlovszky József-Borbélyné Radics Ibolya, Könczöl Dánielné. Pomáz, 2001, Pomáz Város Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötés. Számozott (300/095.) példány.
15007.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Pest-Pilis-Solt-Kiskun-Vármegye általános ismertetője és címtára. Ötödik körzet. Szerk.: F. Szabó Géza, Gyulay Sándor, Rexa Dezső, Dr. Szathmáry István. Vármegyék Országos Címtára. Bp., 1931, Vármegyei Tisztviselők Országos Egyesülete. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas, foltos borítóval.
15008.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Kapossy Lucián, dr.: Pápa város egyetemes leirása. Összeállította: --. Pápa, 1905. Főiskolai ny. VII+364p. Kiadói papírborítóban, szétvált fűzéssel
15009.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15010.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15011.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft