Könyvek: Történelem

Tételek száma: 134

15196.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
15197.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
15198.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Három különböző kritikai kiadás kötetei: Loeb Classical Library (40, 213: Cicero; 57: Hésiodos; 193, 199, 264, 288: Aristotelés); Oxford Classical Texts (Aristotelés: Ethica Nicomachea; Metaphysica; Platón: Opera 1-5. köt.); Bibliotheca Teubneriana (Pausanias: Greaciae descriptio 1-3.; Corpus fabularum Aesopicarum 1.; Ammonius: De adfinium vocabulorum differentia; Xenophon: Institutio Cyri). Összesen 20 kötet, vászonkötésben, jó állapotban.
15199.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
15200.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
15201.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Fodor Sándor: Napoleon. Életkép. Bp., 1909, Singer és Wolfner. Sérült gerincű, kopott vászonkötésben.
15202.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15203.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Németh Zsolt: A Szent Korona sérüléseinek és átalakításainak krónikája. Bp., 2010, Püski. Kiadói kartonált papírkötésben.
15204.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15205.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Nő a történelemben 6 db Corvina kiadás: A Nő a Kolumbus előtti Amerikában, A nő a középkorban, A nő az ókori Egyiptomban, A nő a Reneszánsz korban, A nő a klasszikus ókorban, A nő az ókori keleten. Mind jó állapotban
15206.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Fons (Forráskutatás, és történeti segédtudományok) 7 száma. II. évf. 1.,3., III. évf. 3., V. évf. 1.,2.,4., VI. évf. 1-2. szám. Bp., 1995-1999, Budapest Főváros Levéltára Nyomdája-ny. Kiadói papírkötés.
15207.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft