Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 364

15710.

Kikiáltási ár:
150 000 Ft
405,41
441,18
Kalendárium: Annus a nativitate salvatoris nostri Jesu Christi M.DCC.XCIV. communis die-rum 365. stylo Gregoriano et Juliano de-ductus, sive calendarium. Buda, [1793], Typ.Reg.Univ. [28 l.+14 lev. jegyzetelésre, Hozzákötve: Shematismus inclyti regni Hungaria, Par-tiumque eidem adnexarum. Pro anno 1794. Buda, [1793], Typ. Reg. Univ. Pesthiensis. [2] l., 406 hasáb., [29] l. Későbbi karton kötésben.
15711.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Szép Ernő: Október. Balassa József (1864-1945) nyelvész, tanár részére dedikált! Bp., 1919. Rózsavölgyi. Egészvászon kötésben, jó állapotban.
15712.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
18
15713.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15714.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Jókai Mór Munkái sorozat 13 kötete:  Dekameron I-III. kötet, Novellák, Délvirágok, Szép Mikhál, Erdélyi Képek, Csataképek a magyar szabadságharcból, Szélcsend alatt - Az életből ellesve, Egész az északi polusig!-A ki a szivét a homlokán hordja, Hangok a vihar után, Vadon virágai. Bp.,1904-1907, Révai. Kiadói szecessziós aranyozott egészvászon sorozatkötésben, változó állapotban, többnyire kopott borítókkal, 4 kötet foltos, viseltes borítókkal. A Kunossy, Szilágyi és Társa bibliofil, ritka kötésváltozatában. A kötés Gottermayer Nándor műhelyében készült.
15715.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
15716.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15717.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15718.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Arany János összes munkái. 1-8. kötet. Bp., 1883-1889, Ráth Mór. Gazdagon díszített, aranyozott vászonkötésben, példányonként változó, nagyrészt jó állapotban.
15719.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,35
55,88
Kiss József költeményei. Ferenczy Károly, Grünwald Béla, Hollósy Simon, Réti István, Thorma János képeivel. Bp., Révai Testvérek. Javított egészvászon kötés, kopottas állapotban.
15720.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Fox-Sheinwold, Patricia: Too young to die. 1990, Blitz Editzions. Kartonált kötés, jó állapotban / hardback, good condition + Müller, Jürgen: Movies of the 30s. Hongkong, Köln, London, (...), Taschen. Kiadói papírkötés, színes és fekete-fehér képekkel illusztrált, jó állapotban / paperback, good condition + Kobal, John: Hollywood, The years of innocence. London, 1985, Thames and Hudson. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban / linen binding, good condition
15721.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft