https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nyomtatványok

Tételek száma: 265

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
cca 1800 4 db fametszetes szentkép, 9×5 cm
12584.

cca 1800 4 db fametszetes szentkép, 9×5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1805 Bertuch F. J.: Természethistóriai Képeskönyv c. könyv prospektusa. Peruscheg Ferenc kiadványa. Az utolsó oldalon a fizetésre vonatkozó információkkal, valamint a könyvet kiosztók jegyzékével, 4 sztl. lev.
12585.

cca 1805 Bertuch F. J.: Természethistóriai Képeskönyv c. könyv prospektusa. Peruscheg Ferenc kiadványa. Az utolsó oldalon a fizetésre vonatkozó információkkal, valamint a könyvet kiosztók jegyzékével, 4 sztl. lev.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
1
1827 Nemzeti Újság mellyet hazai s külföldi tudósításokból a magyar nemzetnek a köz jovára. Írt, s kiadott Kultsár István. Pest, Trattner Mátyás. 1827. július 4. második félesztendő, szakadozott, molyrágta, viseltes állapotban, a széleken hiánnyal, 8 p.
12586.

1827 Nemzeti Újság mellyet hazai 's külföldi tudósításokból a magyar nemzetnek a köz jovára. Írt, 's kiadott Kultsár István. Pest, Trattner Mátyás. 1827. július 4. második félesztendő, szakadozott, molyrágta, viseltes állapotban, a széleken hiánnyal, 8 p.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
1839 Éliássy (Eliás) István (1801-?): Öröm dall mellyet nagy méltóságú, méltóságos, és főtisztelendő Nádasdy Paulai Ferentz úrnak névünnepére az 1839. április 2. buzgó kebellel éneklé. Vác, Plöszl Leopold, szakadt, hajtásnyommal, viseltes állapotban, 4 sztl. lev.
12587.

1839 Éliássy (Eliás) István (1801-?): Öröm dall mellyet nagy méltóságú, méltóságos, és főtisztelendő Nádasdy Paulai Ferentz úrnak névünnepére az 1839. április 2. buzgó kebellel éneklé. Vác, Plöszl Leopold, szakadt, hajtásnyommal, viseltes állapotban, 4 sztl. lev.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
1843 Pesti Hírlap 1843. december 7. 306. szám, 835-842. p. Kiadja Landerer Lajos, Szerkeszti Kossuth Lajos. Korabeli reklámokkal.
12588.

1843 Pesti Hírlap 1843. december 7. 306. szám, 835-842. p. Kiadja Landerer Lajos, Szerkeszti Kossuth Lajos. Korabeli reklámokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
1850 Religio katholikus politico-egyházi és irodalmi lap, II. évfolyam, teljes évfolyam egybekötve.
12589.

1850 Religio katholikus politico-egyházi és irodalmi lap, II. évfolyam, teljes évfolyam egybekötve.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
1852 Hirdetmény az 1852-dik lvi januárius 17-kétől bélyegilleték alá eső jogügyletek tárgyában. 4 oldalon, két nyelven / Document stamps order.25x40 cm
12590.

1852 Hirdetmény az 1852-dik lvi januárius 17-kétől bélyegilleték alá eső jogügyletek tárgyában. 4 oldalon, két nyelven / Document stamps order.25x40 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
0
1858 Szépirodalmi Közlöny, 1858. Április 4. - Június 27. I. évfolyam második fele, töredék évfolyam, 53-27.-77-51. számok. Szerk.: Szelestey László. Pest, Emich Gusztáv, 1253-1832. p. Korabeli kopottas félvászon-kötés, néhol foltos lapokkal, sérült hátsó kötéstáblával.
12591.

1858 Szépirodalmi Közlöny, 1858. Április 4. - Június 27. I. évfolyam második fele, töredék évfolyam, 53-27.-77-51. számok. Szerk.: Szelestey László. Pest, Emich Gusztáv, 1253-1832. p. Korabeli kopottas félvászon-kötés, néhol foltos lapokkal, sérült hátsó kötéstáblával.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
EUR
,
29,41
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1860 Sopron, Seltenhoffer harangöntő és tűzoltószergyár 2db képes hirdetménye magyarul és németül szép állapotban 31x45 cm
12592.

cca 1860 Sopron, Seltenhoffer harangöntő és tűzoltószergyár 2db képes hirdetménye magyarul és németül szép állapotban 31x45 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
1
cca 1860 Sopron, Seltenhoffer harangöntő és tűzoltószergyár 2db képes hirdetménye magyarul és németül szép állapotban 31x45 cm
12593.

cca 1860 Sopron, Seltenhoffer harangöntő és tűzoltószergyár 2db képes hirdetménye magyarul és németül szép állapotban 31x45 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
1860-1865 Der Zoologische Garten. Organ der Zoologischen Gesellschaft in Frankfurt a. M. Kiadta Dr. D. F. Weinland. I.-VI. évfolyam. (Két kötetbe egybekötve.) Korabeli félbőr-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült és kopottas borítóval, ex libris-szekkel. A III. évfolyam hiányos, a 3. szám hiányzik (44-61.) Az V. évfolyam hiányos a 6. szám hiányzik (168-209.) Számos szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal, 9 egészoldalas litografált táblával,( I. kötet 4 tábla, II. kötet 5 tábla.), közte színesekkel is, német nyelven. / 1860-1865 Der Zoologische Garten. Organ der Zoologischen Gesellschaft in Frankfurt a. M. Kiadta Dr. D. F. Weinland. I-VI. Years. (In two volume.) Contemporary half-leather-binding, with little bit worn cover, with a little bit worn and damaged spine, with ex librises. One number is missing in the third (III./3.) and fifth years. (V./6.) With a lit of illustrations, with nine full-pages lithographed illustrations (I. volume in 4 illustrations, II. volume in 5 illustrations), in German language.
12594.

1860-1865 Der Zoologische Garten. Organ der Zoologischen Gesellschaft in Frankfurt a. M. Kiadta Dr. D. F. Weinland. I.-VI. évfolyam. (Két kötetbe egybekötve.) Korabeli félbőr-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült és kopottas borítóval, ex libris-szekkel. A III. évfolyam hiányos, a 3. szám hiányzik (44-61.) Az V. évfolyam hiányos a 6. szám hiányzik (168-209.) Számos szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal, 9 egészoldalas litografált táblával,( I. kötet 4 tábla, II. kötet 5 tábla.), közte színesekkel is, német nyelven. / 1860-1865 Der Zoologische Garten. Organ der Zoologischen Gesellschaft in Frankfurt a. M. Kiadta Dr. D. F. Weinland. I-VI. Years. (In two volume.) Contemporary half-leather-binding, with little bit worn cover, with a little bit worn and damaged spine, with ex librises. One number is missing in the third (III./3.) and fifth years. (V./6.) With a lit of illustrations, with nine full-pages lithographed illustrations (I. volume in 4 illustrations, II. volume in 5 illustrations), in German language.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
EUR
,
52,94
USD
Ajánlatok száma:
0
1861 Magyaróvár, Kopfmann Károly főjegyző magyar és német nyelvű hirdetménye közgyűlési határozatokról, 8 db
12595.

1861 Magyaróvár, Kopfmann Károly főjegyző magyar és német nyelvű hirdetménye közgyűlési határozatokról, 8 db

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz