Fotó

Tételek száma: 250

cca 1938-1939 Leventék, csoportkép a Budai Ciszterci Szent Imre Gimnáziumból, kartonra ragasztva, feliratozva, a karton sérült, ragasztott, 17×21,5 cm
12354.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
6,21
cca 1892-1900 Bp., A Zerge utcai községi reáltanoda osztály + kis csoportkép, 13x8,5 és 13,5x20,5 cm
12355.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
4,14
1941 Szeszgyár-vezetői tanfolyam, csoportkép, Hunnia fotóriport iroda pecséttel jelzett fotója, 18x24 cm
12356.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
4,83
1945-1946 A Vasúti Tisztképző Intézet hallgatói, csoportkép, Vágvölgyi József pecséttel jelzett fotója, 17x23 cm
12357.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
5,52
cca 1940 Gyűlésen, háttérben Horthy Miklós képével, Győzelem plakátokkal, 18x24 cm
12358.

cca 1940 Gyűlésen, háttérben Horthy Miklós képével, "Győzelem" plakátokkal, 18x24 cm

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
4,14
cca 1870-1910 Vegyes fotó hagyaték tétel, benne több katonai, 18 db
12359.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
5,52
18
cca 1870-1900 10 db keményhátú fotó kabinetfotó méretben különféle magyar fényképészek műtermeiből
12360.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
8,28
cca 1960-1970 5 db nagyméretű MTI fotó érdekes témákkal, feliratozva, 30x23,5 cm
12361.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
4,83
Több mint 170 db keményhátú fotó az 1860-as évektől az 1900-as évek elejéig. Benne sok katonai fotó, valamint polgári női divatot ábrázoló képek a századforduló Bécséből. Vizitkártyák, kabinetfotók és nagyobb képek is. Nagyon sok fotó feliratozva. Mind szép, tiszta állapotban. / Collection of more than 170 vintage photos
12362.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3,45
42
Vegyes fotó tétel, 8 db, keményhátú fotók és kartonra ragasztott fotók, közte tabló, csoport és portrék fotók, valamint egy katonai fotó, 12x18 cm és 16x22 cm közötti méretben.
12363.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
6,90

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Hasznos információ:

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

362. aukció:
Fizetési határidő: február 7.;
Elszámolás: február 11-től

363. aukció:
Megtekintés: február 3 és 6 között;
Tételek átvétele: február 10-én 10 órától;
Fizetési határidő: február 21.;
Elszámolás: február 25-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2018 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.