Tétel

Katalógusszám:

11166.
308. Lezárult gyorsárverés
Porcelán

Leírás:

4 db Hollóházi porcelán tárgy: 1 db kis tálka, 1 db váza, 2 db bögre + 2 db Alföldi porcelán korsó, matricásak, jelzettek, kis kopásokkal, különböző méretben

Kikiáltási ár:

3 600 Ft
10,68 EUR, 12,86 USD

Ajánlatom:

0 Ft

Megosztás:

Facebook Twitter

Tétel fotót készítette : vörös_iván

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2021 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.