Porcelán

Tételek száma: 128

Herendi Viktória mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, 15,5×8,5 cm
11114.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
12.88
15.20
Minimális ajánlat:
3 800 Ft
Frissít
Herendi Viktória mintás porcelán lámpatest, fa-fém szerelékekkel, kézzel festett, jelzett, működik, kis kopásokkal, a fán kis lepattanásokkal, m: 67 cm
11115.

Licitálható
Kikiáltási ár:
28 000 Ft
94.92
112.00
Minimális ajánlat:
28 000 Ft
Frissít
Herendi Viktória mintás porcelán dísztál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 18x14x4 cm
11116.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16.95
20.00
Minimális ajánlat:
6 500 Ft
Frissít
Herendi Viktória mintás lámpatest, kézzel festett, hibátlan, a fa kiegészítő részeken apró festéklepattanásokkal, búra nélkül, m: 38 cm
11117.

Licitálható
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
61.02
72.00
Minimális ajánlat:
18 000 Ft
Frissít
Herendi Eton mintás kis tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 4,5 cm, d: 9 cm
11118.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
6.78
8.00
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
Frissít
Herendi Eton mintás kiöntő, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 9 cm, d: 8 cm
11119.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16.95
20.00
Minimális ajánlat:
5 500 Ft
Frissít

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

306. aukció:
Elszámolás: október 10-től;

307. aukció:
Fizetési határidő: október 20;
Elszámolás: október 24-től;

308. aukció:
Megtekintés: október 16-19 között;
Tételek átvétele: október 24-én, 10 órától;
Fizetési határidő: november 3;
Elszámolás: november 7-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.