Porcelán

Tételek száma: 128

Herendi Viktória mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, 15,5×8,5 cm
11114.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
12,71
14,84
Herendi Viktória mintás porcelán lámpatest, fa-fém szerelékekkel, kézzel festett, jelzett, működik, kis kopásokkal, a fán kis lepattanásokkal, m: 67 cm
11115.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
93,65
109,38
Herendi Viktória mintás porcelán dísztál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 18x14x4 cm
11116.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16,72
19,53
9
Herendi Viktória mintás lámpatest, kézzel festett, hibátlan, a fa kiegészítő részeken apró festéklepattanásokkal, búra nélkül, m: 38 cm
11117.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
60,20
70,31
Herendi Eton mintás kis tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 4,5 cm, d: 9 cm
11118.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
6,69
7,81
Herendi Eton mintás kiöntő, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 9 cm, d: 8 cm
11119.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16,72
19,53

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

310. aukció:
Fizetési határidő: december 1;
Elszámolás: december 12-től;

311. aukció:
Megtekintés: december 4 - 7 között;
Tételek átvétele: december 11-én, 10 órától;
Fizetési határidő: december 22;
Elszámolás: december 27-tól

28. nagyaukció
Fizetési határidő: december 12;
Elszámolás kezdete december 18

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.