Porcelán

Tételek száma: 128

Herendi Viktória mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, 15,5×8,5 cm
11114.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
12,26
14,07
Herendi Viktória mintás porcelán lámpatest, fa-fém szerelékekkel, kézzel festett, jelzett, működik, kis kopásokkal, a fán kis lepattanásokkal, m: 67 cm
11115.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
90,32
103,70
Herendi Viktória mintás porcelán dísztál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 18x14x4 cm
11116.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16,13
18,52
9
Herendi Viktória mintás lámpatest, kézzel festett, hibátlan, a fa kiegészítő részeken apró festéklepattanásokkal, búra nélkül, m: 38 cm
11117.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
58,06
66,67
Herendi Eton mintás kis tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 4,5 cm, d: 9 cm
11118.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
6,45
7,41
Herendi Eton mintás kiöntő, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 9 cm, d: 8 cm
11119.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16,13
18,52

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Hasznos információ:

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

325. aukció:
Fizetési határidő: július 20;
Elszámolás: július 24-től;

326. aukció:
Megtekintés:július 16 és 19 között;
Tételek átvétele: július 23-én 10 órától;
fizetési határidő: augusztus 3 .;
Elszámolás: augusztus 7-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2018 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.