Festmények és grafikák

Tételek száma: 350

Anita jelzéssel: Szemesnek áll a világ, vegyes technika, karton, sérült, 64×50 cm
10000.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
6.78
8.00
  Kosárba
  Eltávolítás
Ágotha Géza (1891-): Hajóvontatás. Akvarell (foltos), papír, jelzett, 30×21 cm
10001.

Megvehető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
27.12
32.00
  Kosárba
  Eltávolítás
Bakonyi jelzéssel: Szarvasok. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 18×23 cm
10002.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
7.46
8.80
Eladási ár:
2 400 Ft
Baky jelzéssel: Fák a naplementében, olaj, fa, keretben, 27,5×36,5 cm
10003.

Megvehető
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
23.73
28.00
  Kosárba
  Eltávolítás
Baky Albert (1868-1944): Szarvasbőgés. Olaj, karton, jelzett, 30×20 cm
10004.

Megvehető
Kikiáltási ár:
4 600 Ft
15.59
18.40
  Kosárba
  Eltávolítás
Balázs jelzéssel: Női portré. Olaj, vászon, 55×38 cm
10005.

Megvehető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10.17
12.00
  Kosárba
  Eltávolítás

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

306. aukció:
Elszámolás: október 10-től;

307. aukció:
Fizetési határidő: október 20;
Elszámolás: október 24-től;

308. aukció:
Megtekintés: október 16-19 között;
Tételek átvétele: október 24-én, 10 órától;
Fizetési határidő: november 3;
Elszámolás: november 7-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.