Festmények és grafikák

Tételek száma: 349

Anita jelzéssel: Szemesnek áll a világ, vegyes technika, karton, sérült, 64×50 cm
10000.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
6,69
7,81
Ágotha Géza (1891-): Hajóvontatás. Akvarell (foltos), papír, jelzett, 30×21 cm
10001.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
26,76
Bakonyi jelzéssel: Szarvasok. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 18×23 cm
10002.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
7,36
8,59
Baky Albert (1868-1944): Fák a naplementében, olaj, fa, keretben, 27,5×36,5 cm
10003.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
23,41
27,34
Baky Albert (1868-1944): Szarvasbőgés. Olaj, karton, jelzett, 30×20 cm
10004.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
15,38
17,97
Balázs jelzéssel: Női portré. Olaj, vászon, 55×38 cm
10005.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10,03
11,72

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

310. aukció:
Fizetési határidő: december 1;
Elszámolás: december 12-től;

311. aukció:
Megtekintés: december 4 - 7 között;
Tételek átvétele: december 11-én, 10 órától;
Fizetési határidő: december 22;
Elszámolás: december 27-tól

28. nagyaukció
Fizetési határidő: december 12;
Elszámolás kezdete december 18

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.