Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 133

Bajnok Béla (1937-) DN Gyula / Használd fel a mát, hogy szebb legyen a jövőd! Eötvös József Br emlékplakett (91mm) T:2
30676.

Bajnok Béla (1937-) DN "Gyula / 'Használd fel a mát, hogy szebb legyen a jövőd!' Eötvös József" Br emlékplakett (91mm) T:2

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10,03
11,72
Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) DN Emile Zola Br emlékplakett márványtalpon (plakett 57x40mm) T:2 HP 1000.
30677.

Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) DN "Emile Zola" Br emlékplakett márványtalpon (plakett 57x40mm) T:2 HP 1000.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
4,68
5,47
Bognár György (1944-) 1984. MÉE Nógrád megyei szervezete / Salgótarján felszabadulásának 40. évfordulója Br emlékérem (42,5mm) T:2
30678.

Bognár György (1944-) 1984. "MÉE Nógrád megyei szervezete / Salgótarján felszabadulásának 40. évfordulója" Br emlékérem (42,5mm) T:2

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,68
Bognár György (1944-) 1985. Történeti Városok Nemzetközi Bizottsága - Eger / Balassi Bálint Ag emlékérem (34,24g/0.800/42,5mm)
30679.

Bognár György (1944-) 1985. "Történeti Városok Nemzetközi Bizottsága - Eger / Balassi Bálint" Ag emlékérem (34,24g/0.800/42,5mm)

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16,72
19,53
Bognár György (1944-) 1991. II. János Pál pápa látogatása - Debrecen jelzett Ag emlékérem (31,3g/0.925/42mm) T:PP ujjlenyomat
30680.

Bognár György (1944-) 1991. "II. János Pál pápa látogatása - Debrecen" jelzett Ag emlékérem (31,3g/0.925/42mm) T:PP ujjlenyomat

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13,38
Bognár György (1944-) / Lebó Ferenc (1960-) 1991. II. János Pál pápa látogatása - Budapest aranyozott fém emlékérem (42mm) + Fritz Mihály (1947-) 1991. II. János Pál Pápa Budapesten 1991. Augusztus 16-20 Br emlékérem (42mm) T:2,2(PP)
30681.

Bognár György (1944-) / Lebó Ferenc (1960-) 1991. "II. János Pál pápa látogatása - Budapest" aranyozott fém emlékérem (42mm) + Fritz Mihály (1947-) 1991. "II. János Pál Pápa Budapesten 1991. Augusztus 16-20" Br emlékérem (42mm) T:2,2(PP)

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3,34
3,91

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

309. aukció:
Elszámolás: november 21-től;

310. aukció:
Fizetési határidő: december 1;
Elszámolás: december 5-től;

311. aukció:
Megtekintés: december 4 - 7 között;
Tételek átvétele: december 11-én, 10 órától;
Fizetési határidő: december 22;
Elszámolás: december 27-tól

28. nagyaukció
Megtekintés november 13-25-ig
November 25-én 10-14-ig
a magyar bélyegek az árverés helyszínén, annak ideje alatt
Magyar filatélia: Teremárverés
Minden más: Online aukció 18:00-ig
November 27-én ZÁRVA tartunk!
Tételek átvétele: november 28. 10 órától
Fizetési határidő: december 12;

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.

A Nagyárverés ideje alatt itt követheti a teremárverésen éppen kikiáltás alatt lévő tételeket.