Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 133

Bajnok Béla (1937-) DN Gyula / Használd fel a mát, hogy szebb legyen a jövőd! Eötvös József Br emlékplakett (91mm) T:2
30676.

Bajnok Béla (1937-) DN "Gyula / 'Használd fel a mát, hogy szebb legyen a jövőd!' Eötvös József" Br emlékplakett (91mm) T:2

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
9,68
11,11
Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) DN Emile Zola Br emlékplakett márványtalpon (plakett 57x40mm) T:2 HP 1000.
30677.

Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) DN "Emile Zola" Br emlékplakett márványtalpon (plakett 57x40mm) T:2 HP 1000.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
4,52
5,19
Bognár György (1944-) 1984. MÉE Nógrád megyei szervezete / Salgótarján felszabadulásának 40. évfordulója Br emlékérem (42,5mm) T:2
30678.

Bognár György (1944-) 1984. "MÉE Nógrád megyei szervezete / Salgótarján felszabadulásának 40. évfordulója" Br emlékérem (42,5mm) T:2

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,58
2,96
Bognár György (1944-) 1985. Történeti Városok Nemzetközi Bizottsága - Eger / Balassi Bálint Ag emlékérem (34,24g/0.800/42,5mm)
30679.

Bognár György (1944-) 1985. "Történeti Városok Nemzetközi Bizottsága - Eger / Balassi Bálint" Ag emlékérem (34,24g/0.800/42,5mm)

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16,13
18,52
Bognár György (1944-) 1991. II. János Pál pápa látogatása - Debrecen jelzett Ag emlékérem (31,3g/0.925/42mm) T:PP ujjlenyomat
30680.

Bognár György (1944-) 1991. "II. János Pál pápa látogatása - Debrecen" jelzett Ag emlékérem (31,3g/0.925/42mm) T:PP ujjlenyomat

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
12,90
14,81
Bognár György (1944-) / Lebó Ferenc (1960-) 1991. II. János Pál pápa látogatása - Budapest aranyozott fém emlékérem (42mm) + Fritz Mihály (1947-) 1991. II. János Pál Pápa Budapesten 1991. Augusztus 16-20 Br emlékérem (42mm) T:2,2(PP)
30681.

Bognár György (1944-) / Lebó Ferenc (1960-) 1991. "II. János Pál pápa látogatása - Budapest" aranyozott fém emlékérem (42mm) + Fritz Mihály (1947-) 1991. "II. János Pál Pápa Budapesten 1991. Augusztus 16-20" Br emlékérem (42mm) T:2,2(PP)

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3,23
3,70

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Hasznos információ:

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Tisztelt Ügyfelünk! Karbantartás miatt weboldalunk 2018. június 25-én 22 órától átmenetileg üzemen kívül lesz. Várható leállás körülbelül 2 óra.

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

323. aukció:
Fizetési határidő: június 22;
Elszámolás: június 26-től;

324. aukció:
Megtekintés:június 18. és 21. között;
Tételek átvétele: június 25-én 10 órától;
fizetési határidő: július 6.;
Elszámolás: július 10-től

29. nagyaukció
Tételek átvétele: Május 23-tól
Fizetési határidő: Június 8;
Elszámolás: Június 12-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2018 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.