Falerisztika: Kitüntetések, jelvények

Tételek száma: 62

1912. Budapest Székesfővárosi Közlekedési Részvénytársaság Sportegyesülete a sport terén elért kiváló érdemek jutalmazására ezüstözött, jelzett Br sportérem (42mm) + 1924. Magyar Fox-terrier Tenyésztők Egyesülete ezüstözött gomblyukjelvény (24mm) + Berán Nándor (1889-1965) 1925. Magyar Gyorsírók Országos Szövetsége / 120 csapat II. Br díjérem BERÁN BPEST gyártói jelzéssel (42mm) T:2
31444.

1912. "Budapest Székesfővárosi Közlekedési Részvénytársaság Sportegyesülete a sport terén elért kiváló érdemek jutalmazására" ezüstözött, jelzett Br sportérem (42mm) + 1924. "Magyar Fox-terrier Tenyésztők Egyesülete" ezüstözött gomblyukjelvény (24mm) + Berán Nándor (1889-1965) 1925. "Magyar Gyorsírók Országos Szövetsége / 120 csapat II." Br díjérem "BERÁN BPEST" gyártói jelzéssel (42mm) T:2

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
6,41
7,41
Bakonyi Sándor (1892-1937) 1912. Pénzintézeti Sportegyletek Ligája / Távolugrás III. o. I ezüstözött fém díjérem (37mm) + DN Magyar címer, sérült Br jelvény (47mm) T:2
31445.

Bakonyi Sándor (1892-1937) 1912. "Pénzintézeti Sportegyletek Ligája / Távolugrás III. o. I" ezüstözött fém díjérem (37mm) + DN Magyar címer, sérült Br jelvény (47mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
4,49
5,19
31446.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,56
2,96
31447.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,56
2,96
1930. Szent Imre Cu jelvény. SANCTUS EMERICUS 1930, sérült tű (30mm) + DN arab feliratú medál elő és hátla Ag, hátlapi lemezen beütés (S)TERLING 925 T:2,2- ph.
31448.

1930. "Szent Imre" Cu jelvény. "SANCTUS EMERICUS 1930", sérült tű (30mm) + DN arab feliratú medál elő és hátla Ag, hátlapi lemezen beütés "(S)TERLING 925" T:2,2- ph.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,56
2,96
~1930. Makói s. Gr. Bethlen István Református Polgári Fiúiskola zománcozott sapkajelvény (35,5x50,5mm) T:2
31449.

~1930. "Makói s. Gr. Bethlen István Református Polgári Fiúiskola" zománcozott sapkajelvény (35,5x50,5mm) T:2

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16,03
18,52

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Hasznos információ:

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

331. aukció:
Fizetési határidő: október 19;
Elszámolás: október 24-től;

332. aukció:
Megtekintés: október 15 és 18 között;
Irodánk október 22-23-án zárva tart!
Tételek átvétele: október 24-én 10 órától;
Fizetési határidő: november 2.;
Elszámolás: november 13-tól

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2018 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.