Tétel

Leírás:

Ezüst (Ag) art deco cigarettatárca, belül aranyozott, jelzett, mesterjeggyel (BK) 11x8 cm, nettó: 182 g

Kikiáltási ár:

20 000 Ft
62,50 EUR, 68,97 USD

Ajánlatom:

0 Ft

Megosztás:

Facebook Twitter G +

Tétel fotót készítette : tánczos_gábor

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2018 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.