Városi polgárok a századelőn. Történelmi állandó kiállítás a szolnoki Damjanich János Múzeumban. Szerk.: Szabó István. Szolnok, 1999, Damjanich János Múzeum. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
Reich Milton Oszkár dr.:Erdély útikönyv, Térképmelléklettel és a szerző fényképfelvételeivel. Bp., 1942, Eggenberger. Kiadói papír kötésben, szétvált állapotban
A. J. Pannekoek: Geological History of The Netherlands. 'S-Gravenhage, 1956, Staatsdrukkerij en Uitgeverijbedrijf. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, szövegközti ábrákkal, és fekete-fehér fotókkal illusztrálva, angol nyelven./ Half-linen-binding, with worn cover, in English language.
4 db könyv-Estrid Ott: Három leány egy autóban. Bp., Új Idők; Nagy Méda: Szendrey Marika. Bp., 1943, Rozsnyai Károly; B.Czeke Vilma: A megváltó csillaga. Bp., Palladis. Damon, Marjorie: Kettő a kislány. Bp., 1942, Dante. Kötetenként változó kötésben és állapotban.
Váry Gellért: Emléklapok Csongrád múltjából. Összeáll.: Tari László. [Szeged], 1974, Somogyi-könyvtár. Az 1904. évi kiadás hasonmás kiadása. Készült 1000 példányban. Papírkötésben, jó állapotban.