Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 155

15048.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
15049.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
15050.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Pál-Antal Sándor: A marosvásárhelyi utcák, közök és terek történeti névtára. 1997, Mentor. Kiadói papírkötés, térképmelléklettel, jó állapotban.
15051.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Makkai László: Erdélyi városok. Officina Képeskönyvek. Bp.,1940, Officina. Kiadói kartonált papírkötés, kopottas borítóval, hiányzó gerinccel, de a könyvtest egyben van, belül jó állapotban.
15052.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Geszty Júlia: Rejtelmes Kelet. Egy magyar leány utazása Indiában, Sziámban, Jáva szigetén, Kínában, Japánban, Koreában, Mancsukóban. Budapest, é.n., Singer és Wolfner. Kiadói kartonált papírkötés, a szerző fekete-fehér felvételeivel illusztrálva.
15053.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Könczei Csilla: Kulturális identitás, rítus, reprezentáció a Brassó megyei Háromfaluban. A borica. Kolozsvár, 2009, Kriterion-Kriza János Néprajzi Társaság. Kiadói papírkötésben, fekete-fehér fotókkal, ábrákkal, táncírásmellékletekkel illusztrálva.
15054.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Dankó Imre: Opuscula Ethnographica. Válogatott tanulmányok. Válogatott tanulmányok. Debrecen, 1977, Alföldi Nyomda. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, fekete-fehér fotókkal, ábrákkal illusztrálva, német nyelvű összefoglalóval.
15055.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
15056.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
15057.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
Dr. Szentpétery Tibor: A XVIII-XIX. században kihelyezett budapesti határkövek albuma. Bp., 1995. Budapesti Városvédő Egyesület.
15058.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1995 Nagy Budapesti útmutató és címtár. 140p.
15059.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft