Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 155

Orbán Balázs: A székelyföld leírása történelmi, régészeti, természetrajzi s népismei szempontból. VI. kötet: Barczaság. Bp.,1873, Tettey Nándor és Társa, Pesti Könyvnyomda Rt., 4+448 p. + 8 t. Szövegközti fametszetű képekkel, melyeket a szerző fényképei alapján a kor neves rajzolói készítettek. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, egy-két foltos lapszéllel, egy tábla részben kijár, egy tábla hiányzik.
15000.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
40.68
48.00
Szabolcs-Szatmár megyei helytörténetírás V-VI. Szerk.: Dr. Gyarmathy Zsigmond. Szabolcs-Szatmár Megyei Levéltár Kiadványai I. Évkönyvek 5-6. Nyíregyháza, 1985, Szabolcs-Szatmár Megyei Levéltár, Nyírségi Nyomda-ny. Megjelent 1000 példányban. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
15001.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
27.12
32.00
Ruisz Rezső: A magyar városok iparosodása. Adalékok az ipari decentralizáció kérdéséhez. Statisztikai Közlemények. Bp.,[1943], Székesfőváros Házinyomdája. Kiadói papírkötés, tollas aláhúzásokkal, volt könyvtári példány.
15002.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16.95
20.00
Mikecs László: Csángók. é. n., h. n., Bolyai Akadémia. 5 db térképpel. Kiadói félvászon kötésben, kiadói kissé szakadt papír védőborítóval.
15003.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10.17
12.00
Finna Béla: Barangolások a mindegyre jobban elnémuló harangok országában. Bp., 1937, Lukács. Papírkötésben, jó állapotban.
15004.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10.17
12.00
15005.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10.17
12.00

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

306. aukció:
Elszámolás: október 10-től;

307. aukció:
Fizetési határidő: október 20;
Elszámolás: október 24-től;

308. aukció:
Megtekintés: október 16-19 között;
Tételek átvétele: október 24-én, 10 órától;
Fizetési határidő: november 3;
Elszámolás: november 7-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.