Könyvek: Történelem

Tételek száma: 146

15223.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
[Jászi Oszkár] Elemér Oszkár: Görgey Arthur 1848-49-ben. A történelmi kritika eredményeinek rövid összefoglalása. Budapest, 1896. Franklin. 112 p. Korabeli félbőr-kötésben.
15224.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15225.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
János minorita Nagy Lajosról szóló krónikatöredéke. Liber de rebus gestis ludovici regis hungariae. Fordította és bevezetéssel és magyarázó jegyzetekkel ellátta Dr. Dékáni Kálmán. Középkori Krónika XI. Szerk.: Dr. Gombos Ferenc Albin. Bp., 1910, Athenaeum, 95 p. Korabeli kissé kopottas félvászon-kötésben, festett lapélekkel.
15226.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Báró Mednyánszky Cézár emlékezései és vallomásai az emigrációból. Fordította és kiegészítésekkel ellátta: Dr. Óvári-Avary Károly. Bp., 1930, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Kiadói papírkötés.
15227.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Papp-Váry Árpád - Hrenkó Pál: Magyarország régi térképeken. Bp., 1989, Gondolat - Officina Nova. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15228.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Holló Szilvia Andrea: Budapest régi térképeken 1686-1896. Bp., 1994, Officina Nova. Műbőr kötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15229.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Magyar művelődéstörténet II-III. kötet. A Magyar Történelmi Társulat Megbízásából szerkeszti Domanovszky Sándor. Bp., é.n, . Magyar Történelemi Társulat. Gazdagon illusztrálva. Kiadói, aranyozott, gerincű félbőr-kötésben, kopott gerinccel és borítóval, a 2. kötet kissé gerince sérült.
15230.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15231.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15232.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Zelovich Kornél: A M. Kir. József Műegyetem és a hazai technikai felső oktatás története. Bp., 1922, Pátria, 1 t.+XI+371 p.+ 27 t. (ebből 2 kihajtható.) Kiadói papírkötés.
15233.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15234.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft