Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 71

Scheiner, J[ulius]: Népszerű asztrofizika. Bp., 1916, Természettudományi Társulat. Díszes vászonkötésben, jó állapotban.
15532.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15533.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15534.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
15535.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15536.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15537.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
15538.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
ÁTI kisatlasz. Földrajzi leírás, statisztikai adatok, 56 sokszínű és 155 szövegközti térkép, névmutató 30 ezer helynévvel. Bp., 1934, Magyar Királyi Állami Térképészet. Vászonkötésben, kopottas állapotban.
15539.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15540.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
15541.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
15542.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Forel, August: Az idegrendszer betegségei. Bp., é. n., Kultura. A bevezetőt író Décsi Imre (1881-1944?) dedikációjával Zilahy Ferenc (?-?) részére. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15543.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft