https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 71

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Scheiner, J[ulius]: Népszerű asztrofizika. Bp., 1916, Természettudományi Társulat. Díszes vászonkötésben, jó állapotban.
15532.
 

Scheiner, J[ulius]: Népszerű asztrofizika. Bp., 1916, Természettudományi Társulat. Díszes vászonkötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13,38
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Cholnoky Jenő: A Föld megismerésének története. Bp., 1932, Singer és Wolfner. Egészvászon kötés, illusztrált, megviselt állapotban.
15533.
 

Dr. Cholnoky Jenő: A Föld megismerésének története. Bp., 1932, Singer és Wolfner. Egészvászon kötés, illusztrált, megviselt állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16,72
EUR
,
19,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Balogh Kálmán: Orvosi Műszótár. Szerkesztette-- Bp., 1883, Eggenberger-féle Könyvkereskedés (Hoffmann és Molnár.) Átkötött kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, kijáró elülső szennylappal, intézményi bélyegzővel, de egyébként belül jó állapotban./Kálmán Balogh: Medical Dictionary. Bp.,1883, Eggenberger. Linenbinding, with damaged spine, in Hungarian language.
15534.
 

Balogh Kálmán: Orvosi Műszótár. Szerkesztette-- Bp., 1883, Eggenberger-féle Könyvkereskedés (Hoffmann és Molnár.) Átkötött kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, kijáró elülső szennylappal, intézményi bélyegzővel, de egyébként belül jó állapotban./Kálmán Balogh: Medical Dictionary. Bp.,1883, Eggenberger. Linenbinding, with damaged spine, in Hungarian language.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
26,76
EUR
,
31,25
USD
Ajánlatok száma:
0
A nő mint háziorvos. Az egészség ápolásának kézikönyve. Fischer-Dückelmann Anna nyomán közrebocsájtotta, előszóval és jegyzetekkel ellátta Hugonnai Vilma I-II. köt. Bp., 1907, Minerva. VIII, 447 l. 15 t.; 344 l. 17 t. A melléklet benne van. Rendkívül gazdag szövegközti képanyaggal. A táblák és a melléklet színesek. Festett, aranyozott kiadói egészvászon-kötésben, Néhány kisebb sérüléssel a közepesnél jobb állapotban.
15535.
 

A nő mint háziorvos. Az egészség ápolásának kézikönyve. Fischer-Dückelmann Anna nyomán közrebocsájtotta, előszóval és jegyzetekkel ellátta Hugonnai Vilma I-II. köt. Bp., 1907, Minerva. VIII, 447 l. 15 t.; 344 l. 17 t. A melléklet benne van. Rendkívül gazdag szövegközti képanyaggal. A táblák és a melléklet színesek. Festett, aranyozott kiadói egészvászon-kötésben, Néhány kisebb sérüléssel a közepesnél jobb állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16,72
EUR
,
19,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Prof. Dr. Lassar-Cohn: Einführung in die Chemie in leichtfasslicher Form. Bp., 1903, Leopold Voss. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, német nyelven./ Linen-binding, in German language.
15536.
 

Prof. Dr. Lassar-Cohn: Einführung in die Chemie in leichtfasslicher Form. Bp., 1903, Leopold Voss. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, német nyelven./ Linen-binding, in German language.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
6,69
EUR
,
7,81
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Schenzl Guidó: A Meteorológiai és Földdelejességi M. Kir. Központi Intézet évkönyvei. XIII. kötet. 1883. évfolyam. Bp., 1885. M. Kir. Egyetemi Nyomda, 201 p. Kiadói aranyozott félvászon kötésben, kopottas borítóval, sérült, laza kötéssel, de belül jó állapotban.
15537.
 

Dr. Schenzl Guidó: A Meteorológiai és Földdelejességi M. Kir. Központi Intézet évkönyvei. XIII. kötet. 1883. évfolyam. Bp., 1885. M. Kir. Egyetemi Nyomda, 201 p. Kiadói aranyozott félvászon kötésben, kopottas borítóval, sérült, laza kötéssel, de belül jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
12,04
EUR
,
14,06
USD
Ajánlatok száma:
0

Árverési szűrés

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

310. aukció:
Fizetési határidő: december 1;
Elszámolás: december 12-től;

311. aukció:
Megtekintés: december 4 - 7 között;
Tételek átvétele: december 11-én, 10 órától;
Fizetési határidő: december 22;
Elszámolás: december 27-tól

28. nagyaukció
Fizetési határidő: december 12;
Elszámolás kezdete december 18



 

  Eseménynaptár

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő-Szerda: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés