Könyvek: Sport, sakk, hegymászás

Tételek száma: 32

Das Goldene Buch des Renn-, Reit-, und Traber-sport. Szerk.: Alexander Duschnitz, Anton Prinz, Joseph Löffler. Wien, 1904, Selbstverlag (magánkiadás).II., 80p, IV., 36p. I., 102p., IV. 900 illusztrációval és 18 egészoldalas táblával. (11 van meg belőle). Gazdag szövegközti és egészoldalas fekete-fehér képanyaggal, szecessziós illusztrációkkal. Kiadói szecessziós félvászon-kötés, megviselt állapotban, kopottas borítóval, javított gerinccel, néhány lapszélén javítással, két lapon lapközepi hiánnyal, katonai jellegű bejegyzésekkel néhány képnél, valamint névbejegyzéssel: Erdei István Mezőhegyes 1950 Méntelep (Mezőhegyesi Ménesbirtok), német nyelven. Német nyelvű könyv az osztrák-magyar lovassoportról, számos katonai és magyar vonatkozással. / Large book about horse-riding, racing and breeding. Half-linen-binding, damaged, 7 full sized tables are missing. in German.
15155.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
93,65
109,38
Egy pillanat alatt áttekinthető versenylovaink formája 1891-re. Bp., 1891, Vadász és Versenylap. Kicsit kopott díszes vászonkötésben, jó állapotban.
15156.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
5,35
9
Maróczy Géza: A sakk. Útmutatás a sakkjáték megtanulására. Bp., é. n., Stampfel. Kicsit kopott vászonkötésben, jó állapotban.
15157.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3,34
3,91
Minich Jenő - Nemes István: A korcsolyázás kézikönyve. Bp., é. n., Wodianer. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
15158.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
4,01
4,69
15159.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
4,01
4,69
15160.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3,34
3,91

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

310. aukció:
Fizetési határidő: december 1;
Elszámolás: december 12-től;

311. aukció:
Megtekintés: december 4 - 7 között;
Tételek átvétele: december 11-én, 10 órától;
Fizetési határidő: december 22;
Elszámolás: december 27-tól

28. nagyaukció
Fizetési határidő: december 12;
Elszámolás kezdete december 18

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.