Könyvek: Sport, sakk, hegymászás

Tételek száma: 32

Das Goldene Buch des Renn-, Reit-, und Traber-sport. Szerk.: Alexander Duschnitz, Anton Prinz, Joseph Löffler. Wien, 1904, Selbstverlag (magánkiadás).II., 80p, IV., 36p. I., 102p., IV. 900 illusztrációval és 18 egészoldalas táblával. (11 van meg belőle). Gazdag szövegközti és egészoldalas fekete-fehér képanyaggal, szecessziós illusztrációkkal. Kiadói szecessziós félvászon-kötés, megviselt állapotban, kopottas borítóval, javított gerinccel, néhány lapszélén javítással, két lapon lapközepi hiánnyal, katonai jellegű bejegyzésekkel néhány képnél, valamint névbejegyzéssel: Erdei István Mezőhegyes 1950 Méntelep (Mezőhegyesi Ménesbirtok), német nyelven. Német nyelvű könyv az osztrák-magyar lovassoportról, számos katonai és magyar vonatkozással. / Large book about horse-riding, racing and breeding. Half-linen-binding, damaged, 7 full sized tables are missing. in German.
15155.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
Egy pillanat alatt áttekinthető versenylovaink formája 1891-re. Bp., 1891, Vadász és Versenylap. Kicsit kopott díszes vászonkötésben, jó állapotban.
15156.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
9
Maróczy Géza: A sakk. Útmutatás a sakkjáték megtanulására. Bp., é. n., Stampfel. Kicsit kopott vászonkötésben, jó állapotban.
15157.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minich Jenő - Nemes István: A korcsolyázás kézikönyve. Bp., é. n., Wodianer. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
15158.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15159.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15160.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15161.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Szekrényessy Attila: A Balaton-átúszások története. Bp., 2005, Szerzői kiadás, NestPress Kft.-ny. Első kiadás. Kiadói papírkötés. Megjelent az első Balaton-átúszás 125. évfordulójának tiszteletére. A szerző által dedikált. A Balaton-átúszás emlékére emlékpecséttel.
15162.

Szekrényessy Attila: A Balaton-átúszások története. Bp., 2005, Szerzői kiadás, NestPress Kft.-ny. Első kiadás. Kiadói papírkötés. Megjelent az első Balaton-átúszás 125. évfordulójának tiszteletére. A szerző által dedikált. A 'Balaton-átúszás emlékére'' emlékpecséttel.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Boskovics Jenő: Vasas! ne hagyd magad! Bp., 1981, Sportpropaganda. Kiadói papírkötésben.
15163.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Christopher Hilton: Ayrton Senna. Az utolsó évek. Fordította Csajka Edit. Bp., é.n, Hunga-Print. Kiadói papírkötés, kissé gyűrött borítósarkokkal.
15164.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Török Imre, Fehér Dezső, Toldy Ferenc: Lovagoljunk-de hogyan? Bp., 1973, Natura. Kiadói kartonált papírkötés, sérült, hiányos gerinccel, de belül jó állapotban.
15165.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Die XVI. Olympischen Spiele in Melbourne 1956. Offizielles Standardwerk des Nationalen Olympischen Komitees der Deutschen Demokratischen Republik. Berlin, 1958, SportVerlag. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, fekete-fehér fotókkal, német nyelven./Linenbinding, in paper cover, in German language.
15166.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft