Könyvek: Sport, sakk, hegymászás

Tételek száma: 32

Das Goldene Buch des Renn-, Reit-, und Traber-sport. Szerk.: Alexander Duschnitz, Anton Prinz, Joseph Löffler. Wien, 1904, Selbstverlag (magánkiadás).II., 80p, IV., 36p. I., 102p., IV. 900 illusztrációval és 18 egészoldalas táblával. (11 van meg belőle). Gazdag szövegközti és egészoldalas fekete-fehér képanyaggal, szecessziós illusztrációkkal. Kiadói szecessziós félvászon-kötés, megviselt állapotban, kopottas borítóval, javított gerinccel, néhány lapszélén javítással, két lapon lapközepi hiánnyal, katonai jellegű bejegyzésekkel néhány képnél, valamint névbejegyzéssel: Erdei István Mezőhegyes 1950 Méntelep (Mezőhegyesi Ménesbirtok), német nyelven. Német nyelvű könyv az osztrák-magyar lovassoportról, számos katonai és magyar vonatkozással. / Large book about horse-riding, racing and breeding. Half-linen-binding, damaged, 7 full sized tables are missing. in German.
15155.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
90,32
103,70
Egy pillanat alatt áttekinthető versenylovaink formája 1891-re. Bp., 1891, Vadász és Versenylap. Kicsit kopott díszes vászonkötésben, jó állapotban.
15156.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
5,16
5,93
9
Maróczy Géza: A sakk. Útmutatás a sakkjáték megtanulására. Bp., é. n., Stampfel. Kicsit kopott vászonkötésben, jó állapotban.
15157.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3,23
3,70
Minich Jenő - Nemes István: A korcsolyázás kézikönyve. Bp., é. n., Wodianer. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
15158.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,87
4,44
15159.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,87
4,44
15160.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3,23
3,70

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Hasznos információ:

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

325. aukció:
Fizetési határidő: július 20;
Elszámolás: július 24-től;

326. aukció:
Megtekintés:július 16 és 19 között;
Tételek átvétele: július 23-én 10 órától;
fizetési határidő: augusztus 3 .;
Elszámolás: augusztus 7-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2018 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.