Könyvek: Militária - Katonaság

Tételek száma: 24

B.-Sántha Balázs: Háború. h.n., 2017, MPB Hungary. Kiadói papírkötés.
15369.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
5,13
5,86
Hedin, Sven: Egy harcban álló nemzet. Bp., 1915, Athenaeum. Kissé kopott vászonkötésben, jó állapotban.
15370.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3,21
3,66
15371.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3,21
3,66
Wass Pál: Fegyver alatt. 1848-as honvédszázados naplója Bem erdélyi hadjáratáról. Bevezetéssel és jegyzetekkel ellátta Csetri Elek. Bp., 1998, Zrínyi Kiadó. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
15372.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,56
2,93
15373.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,85
4,40
15374.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,85
4,40

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Hasznos információ:

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

327. aukció:
Fizetési határidő: augusztus17;
Elszámolás: augusztus 21-től;

328. aukció:
Megtekintés: augusztus 13 és 16 között;
Tételek átvétele: augusztus 21-én 10 órától;
Fizetési határidő: augusztus 31.;
Elszámolás: szeptember 11-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2018 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.