Könyvek: Militária - Katonaság

Tételek száma: 24

Gabányi János: József főherceg tábornagy. Bp., 1931, Gutenberg. Vászonkötésben, jó állapotban.
15357.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
15358.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15359.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
15360.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
15361.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15362.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Zigány Árpád: Tolnai: A világháború története 1-3. kötet. Diplomáciai okiratok, hivatalos jelentések, szemtanuk hiteles följegyzései és eredeti adatok nyomán. 1. kötet: 1914-1915. 2. kötet: 1914-1916. 3. kötet: 1914-1917. Bp., é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny Hírlap- és Könyvkiadóvállalat. Kiadói festett aranyozott egészvászon-kötés, javított, restaurált, kissé kopottas borítóval.
15363.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
15364.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
Markó György: A Honvédelmi Minisztérium szervezete 1945-1956. Hadtörténeti Intézet és Minisztérium Könyvtára. Bp., 2011, Argumentum. Kiadói papírkötés.
15365.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Babucs Zoltán-Szabó Péter: Legyetek eskütökhöz hívek mindhalálig! A budapesti magyar királyi József nádor 2. honvéd gyalogezred a második világháborúban. Debrecen, 2010, Puedlo. Kiadói kartonált papírkötés, fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Az egyik szerző, Babucs Zoltán által dedikált.
15366.

Babucs Zoltán-Szabó Péter: "Legyetek eskütökhöz hívek mindhalálig!" A budapesti magyar királyi "József nádor" 2. honvéd gyalogezred a második világháborúban. Debrecen, 2010, Puedlo. Kiadói kartonált papírkötés, fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Az egyik szerző, Babucs Zoltán által dedikált.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
15367.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
15368.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft