Könyvek: Konyha és kert

Tételek száma: 40

15488.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
Örösi Pál Zoltán: Méhellenségek és a köpű állatvilága. Bp., 1939, Országos Magyar Méhészeti Egyesület. Kicsit kopott félvászon kötésben.
15489.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Németh Zsuzsánna: A legújabb és megpróbált magyar szakácskönyv. Pest,(1861), Heckenast. Korabeli megviselt bőrkötésben, rossz állapotban, hiányzó címlappal és lapokkal, sérült, foltos, hiányos lapokkal, ceruzás firkával.
15490.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Hreblay Emil: Baromfitenyésztés. I. füzet. Köztelek Olcsó Könyvtára I. évf. 5. füzet. Bp., 1912, Pátria Irodalmi Vállalat és Nyomdai Rt.-Országos Magyar Gazdasági Egyesület Könyvkiadóvállalata, 52+1 p. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói papírkötésben, szövegközti ábrákkal és fekete-fehér fotókkal illusztrálva, kissé sérült gerinccel.
15491.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15492.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
15493.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Vegyes méhészeti könyvtétel, 4 db:   A méhészet kézikönyve I-II. Szerk.: Nikovitz Antal. Bp., 1983, Állattenyésztési és Takarmányozási Kutatóközpont-Hungaronektár. Kiadói papírkötés.  Dr. Vincze Ernő: A méhész is szakmunkás. Méhészek könyve. Illusztrálta Szilvássy István. A fényképeket Gurbán Miklós készítette. Bp., 1983, Mezőgazdasági Könyvkiadó. Kiadói papírkötés.   Faluba Zoltán: Méhek, méhészkedés. Bp., 1983, Mezőgazdasági Könyvkiadó. Kiadói papírkötés.
15494.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
Westsik Vilmos: Okszerű növénytermelés. Kézikönyv kisgazdák és népies gazdasági előadók számára. Gazdasági Tanácsadó. 30. szám. Bp.,(1928), Athenaeum. Korabeli félvászon-kötés, megviselt állapotban, kopottas borítóval, laza fűzéssel, ceruzás aláhúzásokkal és bejegyzésekkel, szövegközti fekete-fehér fotókkal, illusztrációkkal illusztrálva.
15495.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
15496.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Rudinai Molnár István-Vadas Jenő-Jablonovszky József: A nemes fűz termelése. A magy. kir. földmívelésügyi minister kiadványa 7. sz. Bp., 1914, Pallas. Korabeli félvászon-kötésben, jó állapotban.
15497.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15498.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Czifray István szakács mester magyar nemzeti szakácskönyve. Bp., 1985, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Reprint! Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15499.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft