Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 15

15799.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Persii Flacci Et Dec Jun Juvenalis Satirae ad optimas editiones collateae accedit sulipiae satira. C. Lucilii. Editio accurata. Biponti, 1785. Ex Typographia Societatis.  Művészi, dúsan aranyozott egészbőr kötésben, néhány kisebb kopástól eltekintve szép állapotban.  /  In ornamented artistic golded, full leather binding. 13x19 cm
15800.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
15801.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Polyglot Pocket-Book, for English, German, French, Italian, Spanish and Portuguese. Conversation for the Use of Students and Travellers. Compiled by J. Strause. New York, 1855. William Radde. Korabeli félbőr-kötés, sérült gerinccel, kopottas borítóval, néhány foltos lappal, angol, német, francia, olasz, spanyol és portugál nyelven./ Contamporary half-leather-binding, with damaged spine, and worn cover, with some spotty pages, in English, German, French, Italian, Spanish, and Portuguese languages.
15802.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15803.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Titus Livius: Ab Urbe Condita Libri. Pars II. Lib. VII-XXIII. kötet. Szerk.: Wilhelm Weissenborn. Lipsiae (Leipzig), 1895, B. G. Teubner. Korabeli félvászon-kötés, latin nyelven. Jó állapotban. / Contemporary half-linen-binding, in Latin language.
15804.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15805.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
15806.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Félix Dahn Gesammelte Werke 2. kötet. Leipzig-Berlin-Grunewald, é..n, Breitkopf und Härtel-Hermann Klemm. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé viseltes gerinccel, német nyelven./Half-linen-binding, with a worn cover,with a little bit poor spine, in German language.
15807.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Ludwig Vörnes Gesammelte Schriften. Rybnik 1884. Bartels. 1-12. 4 kötetben, Díszes egészvászon kötésben / 1-12 books in 4 volumes Full linen binding.
15808.

Ludwig Vörne's Gesammelte Schriften. Rybnik 1884. Bartels. 1-12. 4 kötetben, Díszes egészvászon kötésben / 1-12 books in 4 volumes Full linen binding.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Heinrich Heines Werke. 1-15. In 4 Band. Berlin, cca 1910. Bong&Co. Kissé kopott aranyozott szecessziós egészvászon kötésben. / In slightly tattered art nouveau full linen binding. 4 volumes
15809.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15810.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft