Porcelán

Tételek száma: 96

Herendi Chinois mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 34 cm
11129.

Kikiáltási ár:
48 000 Ft
162.71
192.00
Herendi Eton mintás tányérok, kézzel festett, jelzett, hibátlan,  d:24,5 cm ( 4×), egyiken apró lepattanás
11130.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
20.34
24.00
Herendi tertia méztartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:10,5 cm
11131.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10.17
12.00
Herendi tertia vajtartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:17,5 cm, m:8,5 cm
11132.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13.56
16.00
Herendi pipázó kacsa figura, kézzel festett, jelzett, farkán máz hibával, m:9 cm
11133.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10.17
12.00
Herendi Viktória mintás tálka, kézzel festett, jelzett, kopott, m:4 cm
11134.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
15.59
18.40

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

306. aukció:
Elszámolás: október 10-től;

307. aukció:
Fizetési határidő: október 20;
Elszámolás: október 24-től;

308. aukció:
Megtekintés: október 16-19 között;
Tételek átvétele: október 24-én, 10 órától;
Fizetési határidő: november 3;
Elszámolás: november 7-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.