Porcelán

Tételek száma: 96

Herendi Chinois mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 34 cm
11129.

Kikiáltási ár:
48 000 Ft
160,54
187,50
Herendi Eton mintás tányérok, kézzel festett, jelzett, hibátlan,  d:24,5 cm ( 4×), egyiken apró lepattanás
11130.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
20,07
23,44
Herendi tertia méztartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:10,5 cm
11131.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10,03
11,72
Herendi tertia vajtartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:17,5 cm, m:8,5 cm
11132.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13,38
Herendi pipázó kacsa figura, kézzel festett, jelzett, farkán máz hibával, m:9 cm
11133.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10,03
11,72
Herendi Viktória mintás tálka, kézzel festett, jelzett, kopott, m:4 cm
11134.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
15,38
17,97

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

310. aukció:
Fizetési határidő: december 1;
Elszámolás: december 12-től;

311. aukció:
Megtekintés: december 4 - 7 között;
Tételek átvétele: december 11-én, 10 órától;
Fizetési határidő: december 22;
Elszámolás: december 27-tól

28. nagyaukció
Fizetési határidő: december 12;
Elszámolás kezdete december 18

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.