Festmények és grafikák

Tételek száma: 327

Alberth Ferenc (1883-1959): Kert részlet. Olaj, karton, jelzett, 34×49 cm
10000.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
54.24
64.00
Antal jelzéssel: Harmónia, tus, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 48×37 cm
10001.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
27.12
32.00
Antal Irén (1903-1999): Vízparton, akvarell, papír, jelzett, 31×43 cm
10002.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16.95
20.00
Antal Irén (1903-1999): Sapkás portré, akvarell, papír, jelzett, 45×32 cm
10003.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
20.34
24.00
10004.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10.17
12.00
31
Asztalos Zsolt (1974-): 3 db rézkarc, papír, jelzett, 21×16-27×22 cm
10005.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
4.75
5.60

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

306. aukció:
Elszámolás: október 10-től;

307. aukció:
Fizetési határidő: október 20;
Elszámolás: október 24-től;

308. aukció:
Megtekintés: október 16-19 között;
Tételek átvétele: október 24-én, 10 órától;
Fizetési határidő: november 3;
Elszámolás: november 7-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.