https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Festmények és grafikák

Tételek száma: 327

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Alberth Ferenc (1883-1959): Kert részlet. Olaj, karton, jelzett, 34×49 cm
10000.
 

Alberth Ferenc (1883-1959): Kert részlet. Olaj, karton, jelzett, 34×49 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
53,51
EUR
,
62,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Antal jelzéssel: Harmónia, tus, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 48×37 cm
10001.
 

Antal jelzéssel: Harmónia, tus, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 48×37 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
26,76
EUR
,
31,25
USD
Ajánlatok száma:
0
Antal Irén (1903-1999): Vízparton, akvarell, papír, jelzett, 31×43 cm
10002.
 

Antal Irén (1903-1999): Vízparton, akvarell, papír, jelzett, 31×43 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16,72
EUR
,
19,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Antal Irén (1903-1999): Sapkás portré, akvarell, papír, jelzett, 45×32 cm
10003.
 

Antal Irén (1903-1999): Sapkás portré, akvarell, papír, jelzett, 45×32 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
20,07
EUR
,
23,44
USD
Ajánlatok száma:
0
Antal Tövissi Anna (1986- ): Könyörgés, kollázs, papír, jelzett, üvegezett keretben, 98,5×69,5 cm
10004.
 

Antal Tövissi Anna (1986- ): Könyörgés, kollázs, papír, jelzett, üvegezett keretben, 98,5×69,5 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10,03
EUR
,
11,72
USD
Ajánlatok száma:
31
Asztalos Zsolt (1974-): 3 db rézkarc, papír, jelzett, 21×16-27×22 cm
10005.
 

Asztalos Zsolt (1974-): 3 db rézkarc, papír, jelzett, 21×16-27×22 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
4,68
EUR
,
5,47
USD
Ajánlatok száma:
0

Árverési szűrés

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

310. aukció:
Fizetési határidő: december 1;
Elszámolás: december 12-től;

311. aukció:
Megtekintés: december 4 - 7 között;
Tételek átvétele: december 11-én, 10 órától;
Fizetési határidő: december 22;
Elszámolás: december 27-tól

28. nagyaukció
Fizetési határidő: december 12;
Elszámolás kezdete december 18



 

  Eseménynaptár

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő-Szerda: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés