Ex libris és kisgrafika

Tételek száma: 73

Rudolf Grebe (1903-2002): Ex libris Otto Holl,cirkus, udvari bolond. fametszet, jelzett 85x50 mm / Circus, wood engraving
10512.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Hermann Huffert Hanan (1904-1995): Ex libris Joh. Due Nielsen. Halak. fametszet, jelzett 85x62 mm / Fishes wood engraving
10513.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Haranghy Jenő (1894-1951): Ex libris Dr. Naményi, klisé, papír, jelzett a klisén, hátulján pecséttel jelzett, 11,5×8 cm
10514.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Bertel Kaukoja finn viking ex libris. X3. Linómetszet 75x135 mm
10515.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Klein Ervin: Ex libris. Lucifer. Fametszet, Jelzett. / Devil bookplate wood-engraving, Signed 11x15 cm
10516.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Kondor Béla (1931-1972): Lovag, rézkarc, papír, utólagos jelzéssel, paszpartuban, 11x8 cm
10517.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
B. Koppány György (?-?): Ex libris Zeppelinnel. Rézkarc, papír, jelzett, 12x7,5 cm
10518.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Kósa Bálint (1932-): Ex Libris, dr VIrág. Linó. papír, jelzett, 11×6 cm
10519.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Miroslav Matons (1921-): Ex libris ELMMl. Litográfia jelzett 95x95 mm / Lithography
10520.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Menyhárt József (1901-1976): Erotikus ex libris Galambos Ferenc. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 9×5 cm
10521.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Menyhárt József (1901-1976): Kellemes karácsonyt. Linó, papír, jelzett a linón, 10×14 cm
10522.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Mosonyi-Pfeiffer, Hellmann (1863-1905): Ex libris Brázay Zoltán, rézkarc, papír, jelzett a dúcon, 17,5×13,5 cm
10523.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft