Militária

Tételek száma: 24

1873. Hadiérem Br katonai érdemérem modern mellszalaggal + 1898. Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) Br kitüntetés modern mellszalaggal + 1908. Katonai Jubileumi Kereszt aranyozott Br kitüntetés modern mellszalaggal T:2-3 szennyeződés, patina
31075.

1873. "Hadiérem" Br katonai érdemérem modern mellszalaggal + 1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br kitüntetés modern mellszalaggal + 1908. "Katonai Jubileumi Kereszt" aranyozott Br kitüntetés modern mellszalaggal T:2-3 szennyeződés, patina

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1898. Jubileumi Emlékérem Polgári Alkalmazottak Számára Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2,2- patina fo.
31076.

1898. "Jubileumi Emlékérem Polgári Alkalmazottak Számára" Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2,2- patina fo.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1908. Katonai Jubileumi Kereszt aranyozott Br kitüntetés nem saját mellszalaggal T:2,2- Hungary 1908. Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces gold plated Br decoration with not its own ribbon C:XF,VF NMK 269.
31077.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1914. Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem peremén jelzett Ag kitüntetés, nem hozzáillő mellszalagon. Szign.: Tautenhayn T:3 Hungary 1914. Silver Gallantry Medal, IInd Class Ag decoration with hallmark on edge, with not matching ribbon. Sign.: Tautenhayn C:F NMK: 133.
31078.

1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" peremén jelzett Ag kitüntetés, nem hozzáillő mellszalagon. Szign.: Tautenhayn T:3 Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, IInd Class" Ag decoration with hallmark on edge, with not matching ribbon. Sign.: Tautenhayn C:F NMK: 133.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1914. Ferenc József Bronz Vitézségi Érem Br kitüntetés mellszalagon. Szign.: Tautenhayn T:1- kis ph.  Hungary 1914. Bronze Gallantry Medal Br medal with ribbon. Sign: Tautenhayn C:AU small edge error NMK 137.
31079.

1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés mellszalagon. Szign.: Tautenhayn T:1- kis ph. Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal" Br medal with ribbon. Sign: Tautenhayn C:AU small edge error NMK 137.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1914. Ferenc József Bronz Vitézségi Érem / Der Tapferkeit Br kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn (31,5mm) T:2
31080.

1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem / Der Tapferkeit" Br kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn (31,5mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
31081.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Osztrák-Magyar Monarchia 1917. In memoriam 1914-1917 fém katonai felvarró, hátoldalán Országos Hadsegélyző Bizottság Jelvény Osztálya bélyeggel (65x38mm) T:2 / Austro-Hungarian Monarchy 1917. In memoriam 1914-1917 metal military patch with Országos Hadsegélyző Bizottság Jelvény Osztálya stamp on reverse (65x38mm) C:XF
31082.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1917. Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya peremen jelzett Ag kitüntetés. Szign.: Kautsch T:2- ph. Hungary 1917. Silver Gallantry Medal, 2nd Class hallmarked Ag decoration with modern ribbon. Sign.: Kautsch C:VF edge error  NMK: 306.
31083.

1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya" peremen jelzett Ag kitüntetés. Szign.: Kautsch T:2- ph. Hungary 1917. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" hallmarked Ag decoration with modern ribbon. Sign.: Kautsch C:VF edge error NMK: 306.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1917. Károly Bronz Vitézségi Érem Br kitüntetés mellszalagon. Szign.: Kautsch T:2  Hungary 1917. Bronze Gallantry Medal Br decoration with ribbon. Sign.: Kautsch C:XF  NMK 310.
31084.

1917. "Károly Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés mellszalagon. Szign.: Kautsch T:2 Hungary 1917. "Bronze Gallantry Medal" Br decoration with ribbon. Sign.: Kautsch C:XF NMK 310.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1918. Sebesültek Érme cink kitüntetés első sebesülés után járó, modern mellszalaggal, peremen OW 18 gyártói jelzéssel. Szign.: R. Placht T:2,2- ph.  Hungary 1918. Wound Medal zinc decoration with modern ribbon awarded after first wound, with OW 18 makers mark on edge. Sign.: R. Placht C:XF,VF edge error  NMK 328
31085.

1918. "Sebesültek Érme" cink kitüntetés első sebesülés után járó, modern mellszalaggal, peremen "OW 18" gyártói jelzéssel. Szign.: R. Placht T:2,2- ph. Hungary 1918. "Wound Medal" zinc decoration with modern ribbon awarded after first wound, with "OW 18" makers mark on edge. Sign.: R. Placht C:XF,VF edge error NMK 328

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
1922. Vitézi Jelvény zománcozott Br jelvény, hátlapon ferde kitűzőpántokkal, BOCZÁN GY. BUDAPEST gyártói jelzéssel (58x38mm) T:2 zománchiba Hungary 1922. Badge of the Order of Vitéz enamelled Br badge, on the back two oblique bands, with makers mark BOCZÁN GY. BUDAPEST (58x38mm) C:AU enamel error NMK 334.
31086.

1922. "Vitézi Jelvény" zománcozott Br jelvény, hátlapon ferde kitűzőpántokkal, "BOCZÁN GY. BUDAPEST" gyártói jelzéssel (58x38mm) T:2 zománchiba Hungary 1922. "Badge of the Order of Vitéz" enamelled Br badge, on the back two oblique bands, with makers mark "BOCZÁN GY. BUDAPEST" (58x38mm) C:AU enamel error NMK 334.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft