Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 69

Ezüst (Ag.) szecessziós kis kanál (2 db), jelzett, h:14 cm (2×), nettó: 52 g
19000.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Ezüst(Ag) pálcikás pancer nyaklánc, jelzett, h: 60 cm, nettó: 11,4 g
19001.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Ezüst(Ag) lapos pancer nyaklánc, jelzett, h: 55 cm, nettó: 12,5 g
19002.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
Ezüst(Ag) mintás figaro nyaklánc, h: 61 cm, jelzett, nettó: 8,3 g
19003.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Antik ezüst (Ag.) csíptető-fogó, jelzett, nettó: 16,5 g
19004.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Vegyes ezüst(Ag) tétel, közte sérült, jelzéssel és jelzés nélkül, bruttó: 10,9 g
19005.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
9
Ezüst(Ag) bross markazit és ónix kövekkel, jelzett, 3,5x2,5 cm, bruttó: 7,9 g
19006.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
Ezüst(Ag) gyűrű, piros üveg kővel, jelzett, méret: 52, bruttó: 11,3 g
19007.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Kagylós ezüst(Ag) karkötő, jelzés nélkül, h: 22 cm, nettó: 15 g
19008.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Ezüst(Ag) barokkos szalvétagyűrű, jelzett, 6x4 cm, nettó: 30 g
19009.

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,27
22,06
Ezüst(Ag) csiga gyűrű, jelzett, méret: 55, nettó: 4,2 g
19010.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Ezüst(Ag) gyűrű, ezüst(Ag) függővel, ezüst(Ag) láncon, szintetikus kővel, jelzett, h: 68 cm, méret: 53, bruttó: 26 g
19011.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft