Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 69

Ezüst (Ag.) szecessziós kis kanál (2 db), jelzett, h:14 cm (2×), nettó: 52 g
19000.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
30.51
36.00
Eladási ár:
9 000 Ft
Ezüst(Ag) pálcikás pancer nyaklánc, jelzett, h: 60 cm, nettó: 11,4 g
19001.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
9.49
11.20
Eladási ár:
4 200 Ft
Ezüst(Ag) lapos pancer nyaklánc, jelzett, h: 55 cm, nettó: 12,5 g
19002.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
10.85
12.80
Eladási ár:
3 200 Ft
Ezüst(Ag) mintás figaro nyaklánc, h: 61 cm, jelzett, nettó: 8,3 g
19003.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
7.46
8.80
Eladási ár:
3 200 Ft
Antik ezüst (Ag.) csíptető-fogó, jelzett, nettó: 16,5 g
19004.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10.17
12.00
  Kosárba
  Eltávolítás
Vegyes ezüst(Ag) tétel, közte sérült, jelzéssel és jelzés nélkül, bruttó: 10,9 g
19005.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3.39
4.00
9
Eladási ár:
2 200 Ft

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

305. aukció:
Elszámolás: szeptember 26-tól;

306. aukció:
Fizetési határidő: október 6;
Elszámolás: október 10- től;

307. aukció:
Megtekintés: október 2-5 között;
Tételek átvétele: október 9-én, 10 órától;
Fizetési határidő: október 20;
Elszámolás: október 24-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.