Könyvek: Történelem

Tételek száma: 136

Henri Pozzi: Századunk bűnösei. Ford. Dr. Marjay Frigyes. Bp., 1936, Dr. Marjay Frigyes. Kiadói illusztrált papírkötésben, kissé szakadt, kopottas borítóval.
15217.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
Philip Bouhler: Napoleon. Egy zseni üstökös útja. Bp., 1943, Centrum. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
15218.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
A Soproni Sörgyár története 1895-1995. Szerk.: Gergely Ilona, Kerényi János. Sopron, 1995, Soproni Sörgyár Rt. Kiadói kartonált papírkötés.
15219.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Simon Zoltán: Dicsőség a sasnak és az égnek. A magyar nép eredete és története Szent Istvánig. Vancouver, 1978, Szerzői kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, műanyag védőfóliában, dohos.
15220.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Kniezsa István: Zur Geschichte der ungarisch-slowakischen ethnischen Grenze. Bp., 1941. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban. / paperback, damaged condition
15221.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Magyar jezsuiták Kínában. A tamingi misszió első tíz éve. Bp., 1935, Katolikus Missziók Kiadása. Kiadói papírkötés, gerincnél sérült, kopottas állapotban.
15222.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Donászy Ferenc: Nemzeti jelvényeink története. Bp., 1941, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Papírkötésben, megviselt állapotban, hiányzó borítóval.
15223.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Rozsos Tamás László: Az erdélyi örmény eredetű nemes LUKÁCS család genealógiája. Bp., 2012, Fővárosi Örmény Önkormányzat. Kiadói papírkötés.  A szerző által dedikált.
15224.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Mikó Árpád-Hapák József: The Corvinas of King Matthias in the National Széchényi Library. Bp.,2008, Kossuth-OSZK. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, angol nyelven. Jó állapotban./Paperbinding, in paper cover, in English language.
15225.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Magyarország a XX. században I-V. kötet. Szerk.: Kollega Tarsoly István. Szekszárd, 1996, Babits Kiadó. Kiadói egészvászon kötés. Jó állapotban.
15226.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Erdei Ferenc: Magyar város. Bp.,1939, Athenaeum. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Első kiadás. Felvágatlan példány.
15227.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Szabó Péter: Az erdélyi fejedelemség. Tudomány-Egyetem. Bp., 1997, Vincze. Kiadói kartonált papírkötés.
15228.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft