Zsolnay virág mintás süteményes tányér ( 6 db), matricás, jelzett, kop... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/306/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Porcelan~100008/Zsolnay-virag-mintas-sutemenyes-tanyer-6-db-matricas-jelzett-kopott-d19-cm-6C397~II1653465
1653465
11106
306
Kikiáltási ár:
3 000 Ft 8,11 EUR , 8,82 USD
Leírás: Zsolnay virág mintás süteményes tányér ( 6 db), matricás, jelzett, kopott, d:19 cm (6×)
: tánczos_gábor