Ex libris és kisgrafika

Tételek száma: 91

Andruskó Károly (1915-2008): Ex Libris Galambos Ferenc. Linó, papír, jelzett, 13x9 cm
10500.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3.39
4.00
Frissít
Arató Gyula (1889-1969): Aman Jost. Klisé, papír, jelzett, 11×15 cm
10501.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3.39
4.00
Frissít
Bajor Ágost (1892-1958): Szent Ferenc, színezett rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 13×9,5 cm
10502.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10.17
12.00
Frissít
10503.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10.17
12.00
Frissít
10504.

Licitálható
Kikiáltási ár:
60 000 Ft
203.39
240.00
Frissít
Franz von Bayros (1866-1924): Hárfa, erotikus ex libris. Heliogravür, papír, jelzett a nyomaton, 10×8,5 cm
10505.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13.56
16.00
Frissít

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

304. aukció:
Elszámolás: szeptember 12-től;

305. aukció:
Fizetési határidő: szeptember 22;
Elszámolás: szeptember 26- től;

306. aukció:
Megtekintés: szeptember 18-21 között;
Tételek átvétele: szeptember 25-én, 10 órától;
Fizetési határidő: október 6;
Elszámolás: október 10-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.