Militária

Tételek száma: 38

1898. Jubileumi Emlékérem Polgári Alkalmazottak Számára Br kitüntetés nem saját mellszalaggal T:2 Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Civil State Officials Br decoration with not its own ribbon C:XF NMK 250.
31236.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
~1914-1918. Kövess fém jelvény ARKANZAS gyártói jelzéssel (28x35mm) T:2
31237.

~1914-1918. "Kövess" fém jelvény "ARKANZAS" gyártói jelzéssel (28x35mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
42
Osztrák-Magyar Monarchia ~1915. 8. Lovas Hadosztály aranyozott, zománcozott fém sapkajelvény (26x30mm) T:2
31238.

Osztrák-Magyar Monarchia ~1915. "8. Lovas Hadosztály" aranyozott, zománcozott fém sapkajelvény (26x30mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
44
1916. Vas Érdemkereszt hadifém kitüntetés mellszalag nélkül T:2 Hungary 1916. Iron Merit Cross war metal decoration without ribbon C:XF NMK 229.
31239.

1916. "Vas Érdemkereszt" hadifém kitüntetés mellszalag nélkül T:2 Hungary 1916. "Iron Merit Cross" war metal decoration without ribbon C:XF NMK 229.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1916. Vas Érdemkereszt a Vitézségi Érem szalagján hadifém kitüntetés mellszalagon + 1917. Károly Bronz Vitézségi Érem Br kitüntetés mellszalagon. Szign.: Kautsch. A két kitüntetés mellszalagjuknál összevarrva. T:2 Hungary 1916. Iron Merit Cross on a war ribbon war metal decoration with ribbon + Hungary 1917. Bronze Gallantry Medal Br decoration with ribbon. Sign.: Kautsch. The two decorations sawn together. C:XF NMK 229., 310.
31240.

1916. "Vas Érdemkereszt a Vitézségi Érem szalagján" hadifém kitüntetés mellszalagon + 1917. "Károly Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés mellszalagon. Szign.: Kautsch. A két kitüntetés mellszalagjuknál összevarrva. T:2 Hungary 1916. "Iron Merit Cross on a war ribbon" war metal decoration with ribbon + Hungary 1917. "Bronze Gallantry Medal" Br decoration with ribbon. Sign.: Kautsch. The two decorations sawn together. C:XF NMK 229., 310.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1916. Károly-csapatkereszt cink kitüntetés mellszalagon, peremen gyártói jelzéssel T:2 sérült szalag Hungary 1916. Charles Troop Cross Zn decoration on ribbon, with makers mark on edge C:XF damaged ribbon NMK 295.
31241.

1916. "Károly-csapatkereszt" cink kitüntetés mellszalagon, peremen gyártói jelzéssel T:2 sérült szalag Hungary 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration on ribbon, with makers mark on edge C:XF damaged ribbon NMK 295.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1917. Károly Bronz Vitézségi Érem Br kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Kautsch T:2 ph.
31242.

1917. "Károly Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Kautsch T:2 ph.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1917. Károly Bronz Vitézségi Érem Br kitüntetés mellszalagon. Szign.: Kautsch T:2 Hungary 1917. Bronze Gallantry Medal Br decoration with ribbon. Sign.: Kautsch C:XF NMK 310.
31243.

1917. "Károly Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés mellszalagon. Szign.: Kautsch T:2 Hungary 1917. "Bronze Gallantry Medal" Br decoration with ribbon. Sign.: Kautsch C:XF NMK 310.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
~1917. 1914-1917 Zlota Lipa fém jelvény ARKANZAS CESCM gyártói jelzéssel (29,5x40mm) T:2
31244.

~1917. "1914-1917 Zlota Lipa" fém jelvény "ARKANZAS CESCM" gyártói jelzéssel (29,5x40mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
13
1929. Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal hadifém kitüntetés mellszalaggal T:2 sérült szalag Hungary 1929. Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet war metal decoration with ribbon C:XF damaged ribbon NMK 418
31245.

1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" hadifém kitüntetés mellszalaggal T:2 sérült szalag Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" war metal decoration with ribbon C:XF damaged ribbon NMK 418

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
~1930. Országos Frontharcos Szövetség zománcozott Br miniatűr gomblyukjelvény, hátoldalon BERÁN N. BPEST gyártói jelzéssel (26x17mm) T:2 fo.  Hungary ~1930. Hungarian Front Fighters Association enamelled Br miniature button badge with makers mark BERÁN N. BPEST (26x17mm) C:XF spotted
31246.

~1930. "Országos Frontharcos Szövetség" zománcozott Br miniatűr gomblyukjelvény, hátoldalon "BERÁN N. BPEST" gyártói jelzéssel (26x17mm) T:2 fo. Hungary ~1930. "Hungarian Front Fighters Association" enamelled Br miniature button badge with makers mark "BERÁN N. BPEST" (26x17mm) C:XF spotted

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
~1930-1940. Hadirokkant Br gomblyuk jelvény (28x22mm) + ~1930-1940. Hadirokkant zománcozott fém kitűző (12x15mm) T:1-  Hungary ~1930-1940. Invalid Br button badge (28x22mm) + ~1930-1940. Invalid enamelled Br pin (12x15mm) C:AU
31247.

~1930-1940. "Hadirokkant" Br gomblyuk jelvény (28x22mm) + ~1930-1940. "Hadirokkant" zománcozott fém kitűző (12x15mm) T:1- Hungary ~1930-1940. "Invalid" Br button badge (28x22mm) + ~1930-1940. "Invalid" enamelled Br pin (12x15mm) C:AU

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
18

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft