Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 26

Amerikai Egyesült Államok 1978. Egyesült Nemzetek Szövetsége hivatalos emlékérem - 1978 Béke érem Ag érem, peremén jelzett, műanyag, asztali védőtokban (24,27g/0.925/38,5mm) T:PP  USA 1978. Official United Nations Commemorative Medal - 1978 Peace Medal Ag commemorative medal, hallmarked on edge, in plastic coin holder with stand (24,27g/0.925/38,5mm) C:PP
31196.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Amerikai Egyesült Államok 1979. Egyesült Nemzetek Szövetsége hivatalos emlékérem - 1979 Béke érem Ag érem, peremén jelzett, műanyag, asztali védőtokban (24,01g/0.925/38,5mm) T:PP  USA 1979. Official United Nations Commemorative Medal - 1979 Peace Medal Ag commemorative medal, hallmarked on edge, in plastic coin holder with stand (24,01g/0.925/38,5mm) C:PP
31197.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Amerikai Egyesült Államok 1981. Egyesült Nemzetek Szövetsége hivatalos emlékérem - 1981 Béke érem Ag érem, peremén jelzett, műanyag, asztali védőtokban (24,86g/0.925/38,5mm) T:PP  USA 1981. Official United Nations Commemorative Medal - 1981  Peace Medal Ag commemorative medal, hallmarked on edge, in plastic coin holder with stand (24,86g/0.925/38,5mm) C:PP
31198.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Amerikai Egyesült Államok 1981. Egyesült Nemzetek Szövetsége hivatalos emlékérem - A Nemzetközi Önkéntes Program 10. évfordulója Ag érem, peremén jelzett, műanyag, asztali védőtokban (20,61g/0.925/38,5mm) T:PP  USA 1981. Official United Nations Commemorative Medal - Tenth Anniversary of the United Nations Volunteers Programme Ag commemorative medal, hallmarked on edge, in plastic coin holder with stand (20,61g/0.925/38,5mm) C:PP
31199.

Amerikai Egyesült Államok 1981. "Egyesült Nemzetek Szövetsége hivatalos emlékérem - A Nemzetközi Önkéntes Program 10. évfordulója" Ag érem, peremén jelzett, műanyag, asztali védőtokban (20,61g/0.925/38,5mm) T:PP USA 1981. "Official United Nations Commemorative Medal - Tenth Anniversary of the United Nations Volunteers Programme" Ag commemorative medal, hallmarked on edge, in plastic coin holder with stand (20,61g/0.925/38,5mm) C:PP

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Ausztria 1980. Ezüstözött Br jókívánság érem (35mm) T:2(PP) Austria 1980. Silver plated Br felicitation medallion (35mm) C:XF(PP)
31200.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Ausztria 1980. Bécsi Kereskedelmi Kamara Br emlékérem dísztokban. Szign.: Grienauer (50mm) + 2003. Dresse & Maere Siket Tenisz Világbajnokság - Pörtschach aranyozott fém emlékérem műanyag tokban (60mm) T:2 Austria 1980. Kammer der Gewerblichen Wirtschaft für Wien Br commemortaive medal in case. Sign.: Grienauer (50mm) + 2003. World Deaf Dresse & Maere Tennis Cup - Pörtschach gold plated metal commemorative medal in plastic case (60mm) C:XF
31201.

Ausztria 1980. "Bécsi Kereskedelmi Kamara" Br emlékérem dísztokban. Szign.: Grienauer (50mm) + 2003. "Dresse & Maere Siket Tenisz Világbajnokság - Pörtschach" aranyozott fém emlékérem műanyag tokban (60mm) T:2 Austria 1980. "Kammer der Gewerblichen Wirtschaft für Wien" Br commemortaive medal in case. Sign.: Grienauer (50mm) + 2003. "World Deaf Dresse & Maere Tennis Cup - Pörtschach" gold plated metal commemorative medal in plastic case (60mm) C:XF

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Ausztria DN Minister u. Staatssekretär a. d. Ökonomierat - Rudolf Buchinger / Für besondere verdienste um das Landwirtschaftliche Genossenschaftswesen Br plakett (76x94mm) T:2 Austria ND Minister u. Staatssekretär a. d. Ökonomierat - Rudolf Buchinger / Für besondere verdienste um das Landwirtschaftliche Genossenschaftswesen Br plaque (76x94mm) C:XF
31202.

Ausztria DN "Minister u. Staatssekretär a. d. Ökonomierat - Rudolf Buchinger / Für besondere verdienste um das Landwirtschaftliche Genossenschaftswesen" Br plakett (76x94mm) T:2 Austria ND "Minister u. Staatssekretär a. d. Ökonomierat - Rudolf Buchinger / Für besondere verdienste um das Landwirtschaftliche Genossenschaftswesen" Br plaque (76x94mm) C:XF

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Bulgária 1981. Bulgária 1300 éves 681-1981 aranyozott fém emlékérem eredeti tokban (30mm) T:PP Bulgaria 1981. 1300th Anniversary of Bulgaria 681-1981 gold plated metal commemorative medallion in original case (30mm) C:PP
31203.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
31204.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Izrael 1966-1986. 3xklf évfordulós Br emlékérem T:2,2- Israel 1966-1986. 3xdiff Br commemorative medallions C:XF,VF
31205.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Izrael ~1989. Jeruzsálem peremen jelzett, számozott Br emlékérem, eredeti műanyag tokban, tanúsítvánnyal (59mm) T:1- Israel ~1989. Jerusalem on the edge hallmarked, numbered Br commemorative medallion, in original plastic case and certificate (59mm) C:AU
31206.

Izrael ~1989. "Jeruzsálem" peremen jelzett, számozott Br emlékérem, eredeti műanyag tokban, tanúsítvánnyal (59mm) T:1- Israel ~1989. "Jerusalem" on the edge hallmarked, numbered Br commemorative medallion, in original plastic case and certificate (59mm) C:AU

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Kanada DN Kanada miniszterelnökeit ábrázoló fém emlékérmek (15xklf) T:2,2- Canada ND Commemorative coins for the Prime Ministers of Canada (15xdiff) C:XF,VF
31207.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft