Falerisztika: Kitüntetések, jelvények

Tételek száma: 70

Osztrák-Magyar Monarchia 1869-1914. Koronás Arany Érdemkereszt aranyozott, zománcozott kitüntetés mellszalag nélkül, a karikán WILH. KUNZ gyártói jelzéssel T:2- több zománchiba, festéknyom, korona rögzítve Austro-Hungarian Monarchy 1869-1914. Golden Merit Cross with the Crown gold plated, enamelled decoration without ribbon, with WILH. KUNZ makers mark on ring C:VF several enamell errors, paint mark, the crown is fixed
31274.

Osztrák-Magyar Monarchia 1869-1914. "Koronás Arany Érdemkereszt" aranyozott, zománcozott kitüntetés mellszalag nélkül, a karikán "WILH. KUNZ" gyártói jelzéssel T:2- több zománchiba, festéknyom, korona rögzítve Austro-Hungarian Monarchy 1869-1914. "Golden Merit Cross with the Crown" gold plated, enamelled decoration without ribbon, with "WILH. KUNZ" makers mark on ring C:VF several enamell errors, paint mark, the crown is fixed

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
1886- A Magyar Országos Tűzoltó Szövetség V éves Szolgálati Érem aranyozott Br kitüntetés szalaggal T:2
31275.

1886- "A Magyar Országos Tűzoltó Szövetség V éves Szolgálati Érem" aranyozott Br kitüntetés szalaggal T:2

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
~1910-1930. MOTESZ (Magyarországi Testedző Egyesületek Szövetsége) zománcozott Br jelvény BERÁN BPEST gyártói jelzéssel (12x15mm) T:2
31276.

~1910-1930. "MOTESZ (Magyarországi Testedző Egyesületek Szövetsége)" zománcozott Br jelvény "BERÁN BPEST" gyártói jelzéssel (12x15mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
~1919-1922. Keresztény Nemzeti Párt Br jelvény (31x32mm) T:2 javított tű
31277.

~1919-1922. "Keresztény Nemzeti Párt" Br jelvény (31x32mm) T:2 javított tű

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
31278.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
31279.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Arató Gyula (1889-1969) 1930. Közszolgálati Alkalmazottak Nemzeti Szövetsége - Verseny Díj / 1929-1930. Football Bajnokság I. Ag díjérem (46,7g/0.987/45mm) T:2 ph.
31280.

Arató Gyula (1889-1969) 1930. "Közszolgálati Alkalmazottak Nemzeti Szövetsége - Verseny Díj / 1929-1930. Football Bajnokság I." Ag díjérem (46,7g/0.987/45mm) T:2 ph.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
~1930. Nemzetközi Sportversenyek Br sportérem füllel, LUDVIG gyártói jelzéssel (56mm) T:2,2-
31281.

~1930. "Nemzetközi Sportversenyek" Br sportérem füllel, "LUDVIG" gyártói jelzéssel (56mm) T:2,2-

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
~1930. Magyar Úszó Egyesület 1893 fém sportérem szalagon (33mm) T:2
31282.

~1930. "Magyar Úszó Egyesület 1893" fém sportérem szalagon (33mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Homonnay Jenő (1883-?) ~1930. MOVE (Magyar Országos Véderő Egylet) - Becsülettel a hazáért aranyozott Br díjérem, mellszalagon, ARKANZAS BUDAPEST VÁCZI UCCA 20 gyártói tokban (30mm) T:2 kopott aranyozás
31283.

Homonnay Jenő (1883-?) ~1930. "MOVE (Magyar Országos Véderő Egylet) - Becsülettel a hazáért" aranyozott Br díjérem, mellszalagon, "ARKANZAS BUDAPEST VÁCZI UCCA 20" gyártói tokban (30mm) T:2 kopott aranyozás

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1934. Magyar Általános Hitelbank Tisztviselőinek Sportegyesülete 1912 - Uszás II. Br díjérem ARKANZÁS gyártói jelzéssel (40mm) T:2
31284.

1934. "Magyar Általános Hitelbank Tisztviselőinek Sportegyesülete 1912 - Uszás II." Br díjérem "ARKANZÁS" gyártói jelzéssel (40mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1936. MOVE (Magyar Országos Véderő Egylet) aranyozott fém díjérem, mellszalagon, hátoldalon gravírozva. ARKANZAS BUDAPEST VÁCZI UCCA 20 gyártói tokban (30mm) T:2 kopott aranyozás
31285.

1936. "MOVE (Magyar Országos Véderő Egylet)" aranyozott fém díjérem, mellszalagon, hátoldalon gravírozva. "ARKANZAS BUDAPEST VÁCZI UCCA 20" gyártói tokban (30mm) T:2 kopott aranyozás

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
9

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft