Könyvek: Vallás

Tételek száma: 98

Katschtaler János: Katholikus ágazatos hittan. I-VI. kötet (teljes) Ford. Kiss János I. kötet: Istenről önmagában. - A teremtő Istenről. II. kötet: Az áteredő bűnről. - A megtestesülésről és a megváltásról. III. kötet: A Szentmalasztról.IV. kötet: A Szentségekről általában. - A keresztségről, a bérmálásról, az Oltáriszentségről és a Szentmiséről. V. kötet: A bűnbánat szentségéről, az utolsó kenetről, az egyházi rendről és a házasságról. VI. kötet: Isten országának befejezéséről. Budapest, 1896-1899. Pallas. A hat kötet rendkívül díszesen aranyozott, egységes, kiadói félbőr-kötésben. Két köteten az aranyozás kopott.
15963.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Keresztény remekírók. Szerkeszti Kühár Flóris. I-XVI. kötet. (hiány: 4., 13.;15.) Budapest, 1944. Szent István Társulat. Fűzött kiadói papírkötésben. Megkímélt állapotú, egységes sorozat.
15964.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Schütz Antal: Dogmatika. A katolikus hitigazságok rendszere. I-II. kötet (teljes) Második bővített kiadás. Budapest, 1937. Szent István-Társulat XX, 651 p.; VI, 735 p. Díszesen aranyozott gerincű, álbordás félvászon kötésben. A gerincen kisebb kopásokkal
15965.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15966.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
[Třanovský, Jiří]: [Cithara sanctorum. Pjsně Duchownj wydané]. Hozzákötve: Phiala Sanctorum. Modlitby nábožné ze Swatého Pisma wybrané]. Pest, 1848, Trattner-Károlyi. Gazdagon díszített, rézveretes, rézkapcsos egészbőr kötésben, 1900-as felirattal, megviselt, rossz állapotban, kopottas borítóval, a könyvtest elvált a borítótól, kijáró lapokkal, köztük viseltes lapokkal, egy-két hiányzó lappal: az első rész címlapja hiányzik.
15967.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
15968.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
Schütz Antal (szerk.): Szentek élete az év minden napjára. I-IV. köt. (4 db). Teljes! Bp. 1932-33. Szent István Társulat. Kiadói egészvászon kötésben, három kötet gerince sérült
15969.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Biblia Sacra I.-V: Vetus et Novum Testamnentum. Ratisbonae, 1922. Egészvászon kötésben
15970.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Szent Biblia. Ford.: Károli Gáspár. Bp., 1875, Brit és Külföldi Bibliatársulat. Bőrkötésben, megviselt állapotban.
15971.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
15972.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
Dr. Evetovics Kunó: Katolikus erkölcstan 1-2. kötet. Bp., 1940, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés.
15973.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
15974.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft