15725.
305. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
3 600 Ft
9,73 EUR, 10,59 USD
Dr. Hoor Károly: A szemészet tankönyve. Bp., 1912, Universitas Könyvkiadó Társaság. Átkötött kopottas félvászon-kötés, ceruzás aláhúzásokkal, bejegyzésekkel.