Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 68

15721.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
14.24
16.80
Az élet csodái I-III. kötet. H. G. Wells, Julian Huxley és George Philip Wells nagy biológiája. Fordította: Lambrecht Kálmán. Bp., é. n., Pantheon. Gazdag szövegközti képanyaggal. Kiadói, egységes, aranyozott gerincű és táblájú egészvászon-kötésben, kissé sérült a gerincek alsó sarka, II. kötet gerince kopottas, a II. kötetben az 529/530. oldal kettészakadt.
15722.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
14.24
16.80
15723.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16.95
20.00
15724.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
12.20
14.40
15725.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
12.20
14.40
15726.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
27.12
32.00

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

305. aukció:
Elszámolás: szeptember 26-tól;

306. aukció:
Fizetési határidő: október 6;
Elszámolás: október 10- től;

307. aukció:
Megtekintés: október 2-5 között;
Tételek átvétele: október 9-én, 10 órától;
Fizetési határidő: október 20;
Elszámolás: október 24-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.