Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 160

15518.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
25,81
29,63
Murata, Kenichi: Secret Dreams of Erotic Princess. h. n., 2016, Edition Reuss. Angol, német, francia nyelven. Kiadói kartonált papírkötésben. / In English, German, French. Hardcover.
15519.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
22,58
25,93
Dante Alighieri: Isteni színjáték. Fordította Babits Mihály. Salvador Dalí illusztrációival. Bp., 1987, Helikon, 317 p. Kiadói bársonykötés, kiadói papírtokban. Jó állapotban.
15520.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16,13
18,52
A biblia képeken. Klasszikus és modern mesterek remekművei. Összeállította és bevezetéssel ellátta: Dr. Patai József. Bp., é.n., Múlt és Jövő, 240 p. Második kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, Gottermayer-kötésben, kissé kopottas borítóval, kissé sérült a gerinc alsó sarka, de belül jó állapotban.
15521.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
19,35
22,22
Bónis Ferenc: Élet-képek: Bartók Béla Budapest, 2006, Balassi Kiadó, 551p. Egészvászon kötésben, karton védőborítóval, szép állapotban.
15522.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
17,74
20,37
Lehmann, Walter: Altmexikanische Kunstgeschichte. Orbis Pictus / Weltkunst-Bücherei Band 8. Berlin, Verlag Ernst Wasmuth. Kartonált kötés, képekkel illusztrált, kihajtható melléklettel, kissé kopottas állapotban / hardback, little damaged condition
15523.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
12,90
14,81

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Hasznos információ:

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

325. aukció:
Fizetési határidő: július 20;
Elszámolás: július 24-től;

326. aukció:
Megtekintés:július 16 és 19 között;
Tételek átvétele: július 23-én 10 órától;
fizetési határidő: augusztus 3 .;
Elszámolás: augusztus 7-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2018 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.