Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 160

15518.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
27.12
32.00
Murata, Kenichi: Secret Dreams of Erotic Princess. h. n., 2016, Edition Reuss. Angol, német, francia nyelven. Kiadói kartonált papírkötésben. / In English, German, French. Hardcover.
15519.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
23.73
28.00
Dante Alighieri: Isteni színjáték. Fordította Babits Mihály. Salvador Dalí illusztrációival. Bp., 1987, Helikon, 317 p. Kiadói bársonykötés, kiadói papírtokban. Jó állapotban.
15520.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16.95
20.00
A biblia képeken. Klasszikus és modern mesterek remekművei. Összeállította és bevezetéssel ellátta: Dr. Patai József. Bp., é.n., Múlt és Jövő, 240 p. Második kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, Gottermayer-kötésben, kissé kopottas borítóval, kissé sérült a gerinc alsó sarka, de belül jó állapotban.
15521.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
20.34
24.00
Bónis Ferenc: Élet-képek: Bartók Béla Budapest, 2006, Balassi Kiadó, 551p. Egészvászon kötésben, karton védőborítóval, szép állapotban.
15522.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
18.64
22.00
Lehmann, Walter: Altmexikanische Kunstgeschichte. Orbis Pictus / Weltkunst-Bücherei Band 8. Berlin, Verlag Ernst Wasmuth. Kartonált kötés, képekkel illusztrált, kihajtható melléklettel, kissé kopottas állapotban / hardback, little damaged condition
15523.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13.56
16.00

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

304. aukció:
Elszámolás: szeptember 12-től;

305. aukció:
Fizetési határidő: szeptember 22;
Elszámolás: szeptember 26- től;

306. aukció:
Megtekintés: szeptember 18-21 között;
Tételek átvétele: szeptember 25-én, 10 órától;
Fizetési határidő: október 6;
Elszámolás: október 10-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.