Zsolnay teás csésze és alj (csak az alj jelzett) párban (2db), matricá... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/305/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Porcelan~300007/Zsolnay-teas-csesze-es-alj-csak-az-alj-jelzett-parban-2db-matricas-kopott-aranyozas~II1647341
1647341
11191
305
Kikiáltási ár:
3 000 Ft 8,11 EUR , 8,82 USD
Leírás: Zsolnay teás csésze és alj (csak az alj jelzett) párban (2db), matricás, kopott aranyozás
: vörös_iván