Porcelán

Tételek száma: 116

Zsolnay teás csésze és alj (csak az alj jelzett) párban (2db), matricás, kopott aranyozás
11191.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Zsolnay búza virág mintás ékszertartó, máz alatti hajszálrepedésekkel, 10×10 cm, m:6 cm
11193.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Zsolnay tacskó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:7 cm, h:10 cm
11194.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
Zsolnay patika mozsár törővel, fehér mázas, jelzett, hibátlan, d: 18,5 cm, m:9,5 és 17,5 cm
11196.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Zsolnay szívecskés tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 11,5×8,5 cm
11197.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Zsolnay mokkás készlet, matricás, jelzett, kopott
11198.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16
ZSolnay virág mintás teás készlet, matricás, jelzett, egyiken lepattanással
11199.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Zsolnay virágmintás porcelán süteményes tál, matricás, kopásnyomokkal, jelzett, 45x16 cm
11200.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
11201.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Hollóházi klarinétos kisfiú, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, m: 14 cm
11202.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Hollóházi Weiss Manfréd tányér, matricás, jelzett, kis kopásokkal, d: 24 cm
11203.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Hollóházi Szász Endre tervezte falitál, matricás, jelzett, hibátlan, d:25 cm
11204.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft