Militária

Tételek száma: 16

1898. Jubileumi Emlékérem Polgári Alkalmazottak Számára Br kitüntetés mellszalag nélkül + 1917. Károly Bronz Vitézségi Érem Br kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Kautsch T:2,3 patina Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Civil State Officials Br decoration without ribbon + 1917. Bronze Gallantry Medal Br decoration without ribbon. Sign.: Kautsch C:XF,F patina NMK 250.,310.
31184.

1898. "Jubileumi Emlékérem Polgári Alkalmazottak Számára" Br kitüntetés mellszalag nélkül + 1917. "Károly Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Kautsch T:2,3 patina Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Civil State Officials" Br decoration without ribbon + 1917. "Bronze Gallantry Medal" Br decoration without ribbon. Sign.: Kautsch C:XF,F patina NMK 250.,310.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Osztrák-Magyar Monarchia 1914. Az első világháború kezdete aranyozott Br emlékérem. A peremén Demkó József őrv. Bátorságért. Szign.: Rudolf Neuberger / Arnold Hartig (50mm) T:2 Austro-Hungarian Monarchy 1914. The Beginning of World War I gold plated commemorative bronze medallion. Sign: Neuberger / Hartig (50mm) C:XF
31185.

Osztrák-Magyar Monarchia 1914. "Az első világháború kezdete" aranyozott Br emlékérem. A peremén "Demkó József őrv. Bátorságért". Szign.: Rudolf Neuberger / Arnold Hartig (50mm) T:2 Austro-Hungarian Monarchy 1914. "The Beginning of World War I" gold plated commemorative bronze medallion. Sign: Neuberger / Hartig (50mm) C:XF

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1918. Sebesültek Érme cink kitüntetés első sebesülés után járó, mellszalaggal, szalagsávval, peremen W&A gyártói jelzéssel. Szign.: R. Placht T:2 Hungary 1918. Wound Medal zinc decoration with modern ribbon awarded after first wound, with thin ribbon, W&A makers mark on edge. Sign.: R. Placht C:XF NMK 328
31186.

1918. "Sebesültek Érme" cink kitüntetés első sebesülés után járó, mellszalaggal, szalagsávval, peremen "W&A" gyártói jelzéssel. Szign.: R. Placht T:2 Hungary 1918. "Wound Medal" zinc decoration with modern ribbon awarded after first wound, with thin ribbon, "W&A" makers mark on edge. Sign.: R. Placht C:XF NMK 328

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Magyarország 1937. Magyar Arany Érdemkereszt adományozói okirata, szárazpecséttel, Rőder Vilmos Honvédelmi miniszter kézi aláírásával T:III szép papír
31187.

Magyarország 1937. "Magyar Arany Érdemkereszt" adományozói okirata, szárazpecséttel, Rőder Vilmos Honvédelmi miniszter kézi aláírásával T:III szép papír

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
50
1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére cink emlékérem mellszalaggal. Szign.:BERÁN + 	 1941. Erdélyi Emlékérem kitüntetés viselésére feljogosító igazolvány kelt: Debrecen, szélei vágottak T:2  Hungary 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania zinc medal with original ribbon. Sign.:BERÁN + 1941. Bearers licenc, cut around the edges C:XF
31188.

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink emlékérem mellszalaggal. Szign.:BERÁN + 1941. "Erdélyi Emlékérem" kitüntetés viselésére feljogosító igazolvány kelt: Debrecen, szélei vágottak T:2 Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" zinc medal with original ribbon. Sign.:BERÁN + 1941. Bearers licenc, cut around the edges C:XF

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
~1975. 1., 2. és 3. osztályos távírász jelvények (3x) T:2
31189.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1980. 1945-1980. 35. Díszszemle zománcozott fém jelvény T:2
31190.

1980. "1945-1980. 35. Díszszemle" zománcozott fém jelvény T:2

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Vegyes, rossz állapotú 5db-os kitüntetés tétel, benne: Sebesültek Érme mellszalagon, Katonai Jubileumi Kereszt fül nélkül, Erdélyi részek felszabadulásának emlékére fül nélkül, Felvidéki Emlékérem valamint Ferenc József Vitézségi Érem egyoldalas öntött hamisítvány T:3-4
31191.

Vegyes, rossz állapotú 5db-os kitüntetés tétel, benne: "Sebesültek Érme" mellszalagon, "Katonai Jubileumi Kereszt" fül nélkül, "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" fül nélkül, "Felvidéki Emlékérem" valamint "Ferenc József Vitézségi Érem" egyoldalas öntött hamisítvány T:3-4

Kikiáltási ár:
800 Ft
15
4db-os magyar militária tétel, közte ~1970-1980. BM. Kun Béla Zászlós-Képző Iskola zománcozott, aranyozott sapkajelvény (35mm) + ~1990. TKOE (Tartalékos Katonák Országos Egyesülete) nem hivatalos zománcozott fém kitüntetés mellszalaggal (alapja a Honvédelemért kitüntető cím keresztje). fatalpon (112x140mm); Zrínyi Miklós Katonai Akadémi zománcozott Br jelvénye, csavaros hátlappal (38x50mm) + DN Rendőrtiszti Főiskola fém jelvénye sérült hátoldallal (50x36mm) T:1-,2,2-
31192.

4db-os magyar militária tétel, közte ~1970-1980. "BM. Kun Béla Zászlós-Képző Iskola" zománcozott, aranyozott sapkajelvény (35mm) + ~1990. "TKOE (Tartalékos Katonák Országos Egyesülete)" nem hivatalos zománcozott fém kitüntetés mellszalaggal (alapja a Honvédelemért kitüntető cím keresztje). fatalpon (112x140mm); "Zrínyi Miklós Katonai Akadémi" zománcozott Br jelvénye, csavaros hátlappal (38x50mm) + DN "Rendőrtiszti Főiskola" fém jelvénye sérült hátoldallal (50x36mm) T:1-,2,2-

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
31193.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Lengyelország ~1960-1970. Sapkajelvények két bemutató lapon, nagyalakú bordó, csatos tartóban. A szárazföldi hadsereg, légierő és haditengerészet valamint a katonai Akadémiákat és hivatásos tiszti iskolákat végzett hallgatók jelvényei, összesen 39db. A jelvények leszedhetőek a bemutatólapokról T:vegyes Poland ~1960-1970. Cap badges on two presentation pages in large size claret binder. Badges used by the Army, Air Force and the Navy as well badges used by the students of Academies and Officer Candidates Schools, 39pcs in total. Badges can be removed from the pages. C:mixed
31194.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Német Birodalom 1914. Vaskereszt 2. osztály kitüntetés mellszalag nélkül T:2 German Empire 1914. Iron Cross 2nd class decoration without ribbon C:XF
31195.

Német Birodalom 1914. "Vaskereszt 2. osztály" kitüntetés mellszalag nélkül T:2 German Empire 1914. "Iron Cross 2nd class" decoration without ribbon C:XF

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft