Könyvek: Történelem

Tételek száma: 127

15201.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Takáts Sándor: Magyar küzdelmek I-II. Bp., é.n., Genius. 578 p. Dúsan aranyozott gerincű kiadói félbőr kötésben. Az előzéklap mindkét kötetből hiányzik
15202.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
15203.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Papp György: A magyarság és a bizánci kereszténység kapcsolatának kezdetei. Kézirat gyanánt. Nyíregyháza, 1938, Görögkatolikus Élet. Részben elváló papírkötésben, jó állapotban.
15204.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Surányi Lajos: A dunai népek tragédiája és Csehszlovákia. Bp., Szerző Kiadása. II. és III. kiadás. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
15205.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Baján Mihály: László főherczeg élete és halála. Bp., 1896, Szent István Társulat. Kissé megviselt vászonkötésben
15206.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Magyarország a XX. században I-V. kötet. Szerk.: Kollega Tarsoly István. Szekszárd, 1996, Babits Kiadó. Kiadói egészvászon kötés. Jó állapotban.
15207.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15208.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15209.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Székely József: Kossuth fogsága és Pestvármegye rendei. Pestvármegye Levéltárában őrzött adatok nyomán. Bp.,1895, Athenaeum. Kiadói papírkötés, széteső állapotban, a borító sérült, hiányos, de az oldalak éppek, a lapok egy része felvágatlan.
15210.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Az ezeréves Magyarország multjából és jelenéből. Összeállította Gelléri Mór. Bp., 1896, Pesti Könyvnyomda Rt., 180+1 p. + 6 t. (színes lith.). Átkötött egészvászon-kötésben, 6 színes lithográfiával, szövegközti képekkel illusztrálva. Jó állapotban.
15211.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Pest-budai hivatali utasítások a XVIII. században. Szerk.: Bónis György. Budapest Főváros Levéltára Forráskiadványai VI. Bp., 1974, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1000 példányban. Jó állapotban.
15212.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft