15484.
304. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
4 600 Ft
12,43 EUR, 13,53 USD
Dr. Aujeszky Aladár: A baktériumok természetrajza. Bp., 1912, Kir. Magyar Természettudományi Társulat, XV+920 p.+ 5 tábla színes melléklettel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kis kopással a gerinc alján. Gottermayer-kötés.