https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 29

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Drumond Henrik: Természeti törvény a szellemi világban. Fordította Csizmadia Lajos, Átvizsgálta Dr. Szabó Aladár. Bp., 1904, Magyar Protestáns Irodalmi Társaság. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötés, intézményi bélyegzőkkel, ceruzás aláhúzásokkal, és érdekes lapszéli jegyzetekkel, névbejegyzéssel.
15479.
 

Drumond Henrik: Természeti törvény a szellemi világban. Fordította Csizmadia Lajos, Átvizsgálta Dr. Szabó Aladár. Bp., 1904, Magyar Protestáns Irodalmi Társaság. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötés, intézményi bélyegzőkkel, ceruzás aláhúzásokkal, és érdekes lapszéli jegyzetekkel, névbejegyzéssel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
6.78
EUR
,
8.00
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Czeizel Endre: Tudósok, gének, tanulságok. A magyar természettudós géniuszok családfaelemzése. Bp.,2006, Galenus. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15480.
 

Dr. Czeizel Endre: Tudósok, gének, tanulságok. A magyar természettudós géniuszok családfaelemzése. Bp.,2006, Galenus. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
9.49
EUR
,
11.20
USD
Ajánlatok száma:
0
A természettan dióhéjban.Táblázatokkal, és képletgyűjteménnyel ellátva, érettségi, tanítóképesítő és egyéb vizsgálatra készülők számára. Összeállította: B. Besskó Jenő. Bp., 1909, Eggenberger-féle Könyvkereskedés (Hoffmann és Vastagh), 124+1p.+ 3 kihajtható melléklettel. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
15481.
 

A természettan dióhéjban.Táblázatokkal, és képletgyűjteménnyel ellátva, érettségi, tanítóképesítő és egyéb vizsgálatra készülők számára. Összeállította: B. Besskó Jenő. Bp., 1909, Eggenberger-féle Könyvkereskedés (Hoffmann és Vastagh), 124+1p.+ 3 kihajtható melléklettel. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10.17
EUR
,
12.00
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Richard J.: Oczeánográfia. Fordította Dr. Pécsi Albert. Bp.,1912. Kir. Magyar Természettudományi Társulat, XI+576 p. Számos szövegközti fekete-fehér illusztrációval. Kiadói, illusztrált, aranyozott egészvászon-kötésben, Gottermayer-kötésben, sérült gerinccel, de egyébként jó állapotban.
15482.
 

Dr. Richard J.: Oczeánográfia. Fordította Dr. Pécsi Albert. Bp.,1912. Kir. Magyar Természettudományi Társulat, XI+576 p. Számos szövegközti fekete-fehér illusztrációval. Kiadói, illusztrált, aranyozott egészvászon-kötésben, Gottermayer-kötésben, sérült gerinccel, de egyébként jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
10.85
EUR
,
12.80
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Erdey-Grúz Tibor: Vegyszerismeret I-II. Kézikönyv drogisták, vegyszer-és gyógyárukereskedők számára. I. kötet: Szervetlen vegyszerek. II. Szerves vegyszerek. Bp., 1943, Athenaeum. Átkötött modern egészvászon-kötés. Jó állapotban.
15483.
 

Dr. Erdey-Grúz Tibor: Vegyszerismeret I-II. Kézikönyv drogisták, vegyszer-és gyógyárukereskedők számára. I. kötet: Szervetlen vegyszerek. II. Szerves vegyszerek. Bp., 1943, Athenaeum. Átkötött modern egészvászon-kötés. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
27.12
EUR
,
32.00
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Aujeszky Aladár: A baktériumok természetrajza. Bp., 1912, Kir. Magyar Természettudományi Társulat, XV+920 p.+ 5 tábla színes melléklettel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kis kopással a gerinc alján. Gottermayer-kötés.
15484.
 

Dr. Aujeszky Aladár: A baktériumok természetrajza. Bp., 1912, Kir. Magyar Természettudományi Társulat, XV+920 p.+ 5 tábla színes melléklettel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kis kopással a gerinc alján. Gottermayer-kötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 600 Ft
15.59
EUR
,
18.40
USD
Ajánlatok száma:
0

Árverési szűrés

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

306. aukció:
Elszámolás: október 10-től;

307. aukció:
Fizetési határidő: október 20;
Elszámolás: október 24-től;

308. aukció:
Megtekintés: október 16-19 között;
Tételek átvétele: október 24-én, 10 órától;
Fizetési határidő: november 3;
Elszámolás: november 7-től



 

  Eseménynaptár

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő-Szerda: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés