Könyvek: Sport, sakk, hegymászás

Tételek száma: 36

Benkő István: Magyar Ügetőversenykönyv. Bp., 1942. Megviselt papírkötésben.
15121.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
6.10
7.20
Kártyajátékok könyve. Szerk.: Parlaghy Kálmán. Bp., [1889], Lampel Robert. Kissé kopott, díszes vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
15122.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
12.20
14.40
Terschak, F.: Führer von Cortina. Spaziergänge und Ausflüge. Cortina dAmpezzo, 1938, Azienda Autonoma di Soggiorno e Turismo. Térképmellékletekkel, fekete-fehér fényképekkel. Kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
15123.

Terschak, F.: Führer von Cortina. Spaziergänge und Ausflüge. Cortina d'Ampezzo, 1938, Azienda Autonoma di Soggiorno e Turismo. Térképmellékletekkel, fekete-fehér fényképekkel. Kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
6.78
8.00
Testnevelési utasítás II. rész. Testnevelési sportágak. 2. füzet: Szabadgyakorlatok. Bp., 1926, Stádium, 40 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, Nagydorogi Levente Egyesület pecsétjével.
15124.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3.39
4.00
Testnevelési utasítás II. rész. Testnevelési sportágak. 3. füzet: Atlétika. Bp., 1926, Stádium, 96 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, Nagydorogi Levente Egyesület pecsétjével.
15125.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
5.42
6.40
Testnevelési utasítás II. rész. Testnevelési sportágak. 4. füzet: Szergyarkolatok. Bp., 1926, Stádium, 76 p. Kiadói papírkötés, Nagydorogi Levente Egyesület pecsétjével.
15126.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3.39
4.00

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

306. aukció:
Elszámolás: október 10-től;

307. aukció:
Fizetési határidő: október 20;
Elszámolás: október 24-től;

308. aukció:
Megtekintés: október 16-19 között;
Tételek átvétele: október 24-én, 10 órától;
Fizetési határidő: november 3;
Elszámolás: november 7-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.