Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 96

Zsolnay Teréz-M. Zsolnay Margit-Sikota Győző: Zsolnay. A gyár és a család története 1863-1948. A gyár története 1948-1973. Budapest, 1975, Corvina Kiadó, 240+48 p. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kopott papír védőborítóval, fekete-fehér, és színes képekkel illusztrálva.
15363.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Lédács Kiss Aladár - Szűts Béláné: Ismerjük meg a keleti szőnyegeket. Bp., 1977. Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15364.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Miller, Judith: A huszadik századi üveg. Bp., 2005, Helikon. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15365.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Paul Schrader: A transzcendentális stílus a filmben. Oz-Bresson-Deyer. Fordította: Kiss Marianne, Novák Zsófia. Szerzőfilmes könyvtár 3. h.n., 2011, Francia Új Hullám Kiadó Kft. Kiadói papírkötés.
15366.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Zolnai Béla: A magyar biedermeier. Bp., 1993, Holnap. Reprint! Papírkötésben, jó állapotban.
15367.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Farkas Zoltán: A biedermeier. Képmellékletekkel. Bp., 1914, Singer és Wolfner. Átkötött félvászon kötés, az eredeti borítót az átkötéskor bekötötték, az elülső borítón kis sérüléssel, de egyébként jó állapotban.
15368.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Don Péter - Pogány Gábor: Magyar szoborkészítők jelzéstára. Bp., 2003, Auktor. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15369.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Miklós Pál: A sárkány szeme. bevezetés a kínai piktúra ikonográfiájába. Bp., 1973, Corvina. Kartonált kötés, jó állapotban.
15370.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15371.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
15372.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Lyka Károly, Kacsóh Pongrác: A Művészet Könyve. A képzőművészetek történeti és technikai fejlődése. A Zene fejlődéstörténete. A Műveltség Könyvtára II. 1. kötet. Bp.,1909, Athenaeum. Számos illusztrációval gazdagon illusztrálva. Kiadói aranyozott félbőr-kötésben, fém plakettel, kissé kopottas borítóval, kopottas gerinccel.
15373.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15374.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft