Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 96

Etienne Fernon: Miniaturen. Meisterwerke der erotischen kunst Frankreichs. Zweites Stück. Leipzig, 1910, Privatdruck des Verlegers, 21 p.+40 t. Erotikus művészeti alkotásokat tartalmazó díszes album. Kiadói díszes, dúsan aranyozott, kissé kopottas félpergamen kötésben, felül aranyozott lapszélekkel. Megjelent 400 számozott példányban csak előfizetők számára, melyből ez a 180. kézzel számozott példány. Ritka! Jó állapotban. / Album of erotic miniatures. Numbered. Only 400 copies.
15351.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
169.49
200.00
15352.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
27.12
32.00
15353.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
20.34
24.00
Magyar rajzolóművészek. Bp., 1930, Könyvbarátok Szövetsége. Egészvászon kötés, jó állapotban.
15354.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13.56
16.00
Pritz István: Magyar órák. Művészettörténeti tanulmány. A Budapesti Királyi Magyar Pázmány Péter Tudományegyetem Művészettörténeti és Keresztényrégészeti Intézetének Dolgozatai 80. Bp., 1943, Grega Nándor-ny., 62 p.+XII t. Javított gerincű papírkötés.
15355.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
12.20
14.40
15356.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13.56
16.00

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

306. aukció:
Elszámolás: október 10-től;

307. aukció:
Fizetési határidő: október 20;
Elszámolás: október 24-től;

308. aukció:
Megtekintés: október 16-19 között;
Tételek átvétele: október 24-én, 10 órától;
Fizetési határidő: november 3;
Elszámolás: november 7-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.