Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 96

Etienne Fernon: Miniaturen. Meisterwerke der erotischen kunst Frankreichs. Zweites Stück. Leipzig, 1910, Privatdruck des Verlegers, 21 p.+40 t. Erotikus művészeti alkotásokat tartalmazó díszes album. Kiadói díszes, dúsan aranyozott, kissé kopottas félpergamen kötésben, felül aranyozott lapszélekkel. Megjelent 400 számozott példányban csak előfizetők számára, melyből ez a 180. kézzel számozott példány. Ritka! Jó állapotban. / Album of erotic miniatures. Numbered. Only 400 copies.
15351.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
15352.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
15353.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Magyar rajzolóművészek. Bp., 1930, Könyvbarátok Szövetsége. Egészvászon kötés, jó állapotban.
15354.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Pritz István: Magyar órák. Művészettörténeti tanulmány. A Budapesti Királyi Magyar Pázmány Péter Tudományegyetem Művészettörténeti és Keresztényrégészeti Intézetének Dolgozatai 80. Bp., 1943, Grega Nándor-ny., 62 p.+XII t. Javított gerincű papírkötés.
15355.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
15356.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Kondor Béla. Kogart kiállítások. Bp. ,2006, Kogart. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
15357.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15358.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Magdalena Droste: Bauhaus. 1919-1933. Bp., 2003, Taschen / Vince. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
15359.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
15360.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15361.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15362.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft