Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 308

15837.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
15838.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Sugár Róbert: Volt egyszer egy Rátonyi. h.n., 1993, Telerádió Reklámszerkesztőség-ROKA-Ex. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal.
15839.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15840.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15841.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Bölcseleti Közlemények 3. Aquinói Szent Tamás Társaság. Bp., 1937, Stephaneum-ny. Rt. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
15842.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Charles Morgan: A láng I-II. Fordította Nagypál István. Bp., é.n., Franklin. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
15843.

Kikiáltási ár:
800 Ft
15844.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15845.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
15846.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15847.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
E. M. Forster: Indiai kaland. Fordította Csánk Endre. Bp. ,é.n., Béta Irodalmi Élet Rt. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés.
15848.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft