Schwicker, J[ános] H[enrik]: Általános földrajz, különös tekintettel az Osztrák-Magyar Monarchiára. A népiskolák felső, s a polgári és középtanodák alsó osztályaik számára. Pest, 1871, Aigner Lajos. Számos érdekes leírással. Kissé vetemedett állapotban, kopott félvászon kötésben.
Vegyes térkép tétel, 8 db, modern térképek európai nagyvárosokról (Sevilla, Palma, Graz, Párizs, Frankfurt am Main, Wien, Oslo, Vilnius), különféle kiadásban, változó méretben.
cca 1910 Tauril-Atlasz I. kötet. Az Osztrák-Magyar Monarchia automobil-térképe. Mérték: 1:600000. Bp., é.n., Tauril-Pneumatik Rt. Kiadói egészvászon kötés, kissé sérült gerinccel, kissé kopottas borítóval, hiányzó szennylapokkal.