Tétel

Kikiáltási ár:

26 000 Ft
66,67 EUR, 68,42 USD

Leírás:

Zeiss Ikon, Super Ikonta II 531/2 kamera Carl Zeiss Tessar 1:3,8 p: 10,5 cm objektívvel, bőr tokban Tok egyik gombja sérült. Kissé kopott. / Vintage camera in leather case. Works well.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : vörös_iván

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2022 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.